Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
910 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Minyatür Futbol Şampiyonası

Oyun Açıklaması:

Minyatür Futbol Şampiyonası eğlenceli ve heyecan verici bir futbol oyunudur! Bir oyuncuya dokunun, geri sürükleyin ve nişan alın, ardından ateş etmek için bırakın. Fazladan bir dönüş elde etmek için takım arkadaşlarınızdan herhangi birine pas verin. Üç gol atan ilk takım oyunu kazanır! Takımınızı özelleştirmek ve yeni stadyumlara erişim kazanmak için jeton kazanmak için oyunlar kazanın! Aynı cihazda arkadaşlarınızla oynamak için 2 oyuncu modunu seçin.

Nasıl Oynanır?

Fare: Nişan almak için sürükleyin / Ateş etmek için bırakın

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.01.2023 09:50:00

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Futbol 2 Kişilik Maç 2 Oyunculu Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Beceri Bilgisayara Karşı Cep Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Futbol Dokunmatik Ekran Erkek Fare Becerisi Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Futbol Şampiyonası GameSnacks Gol Gol Atma HTML5 iPad İphone Maç Maç Yapma Micro Mikro Mini Minyatür Mobil Online REKLAMSIZ Sıra Tabanlı Spor Şampiyona Şampiyonluk Tablet Top Turnuva Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Pocket Champions

Minyatür Futbol Şampiyonası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Minyatür Futbol Şampiyonası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu