Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
322
4.504 oynanma
70 34

Oyunun Adı:

Mitlerin Kahramanları

Oyun Açıklaması:

Bu harika oyunu oyna: Mitlerin Kahramanları, Tanrıların Savaşçıları! Efsane Kahramanları, Yunanistan'ın eski zamanlarında belirlenen bir savaş oyunu. Düşmanlarını savaşçıların, kahramanların ve tanrılarla öldür ve onları muhteşem yükseltmelerle geliştiğini gör! Paranı akıllıca kullan ve savaş alanında mümkün olduğunca fazla ünite topla ve toplanmadan önce düşmanlarını olabildiğince çabuk yen! Kahramanlarını, tanrıları ve birimlerini güçlendirmek için güçlerini yükselt. Bir grup Spartalı asker kontrol edecek ve kutsal tapınağı savunmanız gerekecek. Efsanelerin Kahramanları: Tanrıların Savaşçıları ücretsiz bir oyundur ve kayıt gerektirmez!

Efsanelerin Kahramanları seni iblis ordularına geri götürür ve tapınaklarını en güçlü savaşçılarla yıkar. Yunan kahramanları Hercules, Perseus ve Achilles senin yanında olacak. Ayrıca, üç Yunan tanrısından biri Mitlerin Kahramanları'nda şeytan ordularını geri götürmeli ve tapınaklarını savaşçılarınla ??yok etmelisin. Yunan kahramanları Hercules, Perseus ve Achilles size yardım edecek. Ayrıca üç Yunan tanrısından birini de taraftarınız olarak seçebilirsiniz: Hades, Poseidon veya Zeus.

Zafer için savaşma zamanı! Hangi tanrı için savaşacağına karar verirken ordunu gönder. Seviyeleri geçerken savun ve yen.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.02.2019 18:26:59

Benzer Kategoriler:

2019 Çocuklar İçin Çocuklar İçin Strateji Fare ile Oynanan FunkyPotato FunnyGames Geliştirme HTML5 iqralar Kahramanlar Kizi Mausla Oynanan Mobil Mouse ile Oynanan Oyun Oynamak İstiyorum REKLAMSIZ Savunma Strateji Strateji Savunma Tablet Tanrı TryArcade Yükseltme

Orjinal Adı:

Heroes Of Myths

Mitlerin Kahramanları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mitlerin Kahramanları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu