Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
816 oynanma
78 3

Oyunun Adı:

Kahramanları Birleştir

Oyun Açıklaması:

Kahramanları Birleştir büyük bir ordu oluşturmak için kahramanlarınızı birleştirmeniz gereken klasik bir Kule Savunma oyunudur, dört tür kahraman kalenizi savunmaya hazır!

Dört kahraman tipi kalenizi savunuyor. Rastgele bir kahraman satın alabilirsiniz. Daha güçlü birimler oluşturmak için kahramanları birleştirin. Daha yüksek seviyeli kahramanlar elde etmek için kahraman yumurtlama yerini yükseltin. %50 hasar bonusu almak için doğru kahramanları kullanın. Tüm düşmanlar oldukları yerde donar ve saldırılara karşı savunmasızdır. Vurulduğunda tüm düşmanlar HP'lerinin %50'sini kaybeder. Artık ihtiyacınız olmayan kahramanları yok edin.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim/Taşımak için Sürükleyin

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.01.2023 02:02:24

Benzer Kategoriler:

2023 Birleştirme Canavar Çocuklar İçin Strateji Eğlenceli Engellenmemiş Fantazi Fantezi GameSnacks Geliştirmeli HTML5 Kahraman Kule Kule Savunma Kule Savunması REKLAMSIZ Rpg Savunma Seviyeli Sihirbaz Strateji Strateji Savunma Şövalye Tower Defense Ücretsiz Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Merge Heroes

Kahramanları Birleştir oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kahramanları Birleştir" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu