Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
268
1.794 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mücevherleri Birleştir

Oyun Açıklaması:

Bu bağımlılık yapan bulmaca ve tıklama oyununda gerçek bir mücevher toplayıcısı ol! Sıkıcı kayaları birleştir ve bunları karşılığında madeni para kazandıran parlak taşlara dönüştür. İlerlemeniz ve koleksiyonunuzu genişletmek için inanılmaz mücevherleri keşfedin. Oyun basittir: arka arkaya dokunun veya bir mücevher kutusu almak için bekleyin, açın ve birleştirmeye başlayın! Daha fazla mücevher toplamak için deneyim kazan, seviye atla ve tahtanı büyüt. Hediye kutularına dikkat edin... Size sürpriz bir mücevher verecekler! Tüm taşları bulabilir ve koleksiyonunuzu tamamlayabilir misiniz?

Birleştirme türü temel olarak klasik üçleme formülünün bir parçası. Ancak aynı renk veya şekildeki üç öğeyi eşleştirmeye çalışmak yerine, Birleştirme oyunlarında, iki benzer yapıyı yeni, daha büyük ve daha değerli bir öğeyle birleştirirsiniz. Bizim durumumuzda, metal paraları altın haline getirecek daha büyük paralarla birleştirmeye başlarsınız ve sonuçta yeterince birleştirildikten sonra farklı renklerde büyük parlak mücevherlere dönüşürsünüz.

Güvertedeki tüm eşyalar otomatik olarak para kazanır, böylece eşya ne kadar değerli olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Ve bu para, onları birleştirmek için zor bir birleştirme çalışması yapmak yerine daha değerli mücevherler satın almanızı sağlayacaktır. Bu, en az değerli metalleri birleştirerek başlamak zorunda kalmayacağınız ve yolda birkaç adım tasarruf etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Her 10 saniyede, güverte üzerinde yeni bir mücevher görünecek, onlar için yer olduğu sürece. Bununla birlikte, sağdaki ilgili simgeye dokunarak işlemi hızlandırabilirsiniz. Mücevherleri birleştirip daha fazla para kazanırken, güvertenizi yükseltecek ve mücevherlerinizi yerleştirmek için daha fazla alan kazanacaksınız.

Temelde yaptığınız tek şey ekrana dokunmak veya tıklamak, mücevherleri birleştirmek, para birimini kazanmak, biraz daha dokunun, daha büyük mücevherleri birleştirmek, daha fazla para almak, daha sert bir şekilde dokunmak, gördüğünüz en büyük elmasları birleştirmek ve daha da fazla tatlı ödül kazanmak, para! Hiç bitmeyen bir dokunma ve ödül spirali ve sonuçta tatmin edici.

Özellikleri:
- Birleştirme Oyunu.
- Basit ama tatmin edici.
- Kolay kontroller.
- Sonsuz eğlence.

Nasıl Oynanır?

Tekrar tekrar dokunun, mücevher kutularını açın ve mücevherleri birleştirin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.09.2019 19:52:08

Benzer Kategoriler:

2019 Birleştirme Bulmaca Eşleme Eşleştirme Famobi HTML5 Idle Jewel Koleksiyoncu Mücevher Mücevher Eşleştirme Tıklama Tıklamalı Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Merge Jewels

Mücevherleri Birleştir oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mücevherleri Birleştir" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu