Bisiklet Oyunları
Oyun Sayısı
48
515.601 oynanma
86 3187

Oyunun Adı:

Mutlu Tekerlekler

Oyun Açıklaması:

Mutlu Tekerlekler (Happy Wheels) oyununda çok sayıda farklı seviye, karmaşık mantık sorunları ve gerçekçi fizik bu arcade oyununu çok popüler hale getirdi. Hikayede karakteri kontrol etmeli ve tekerlekli sandalyede bitiş çizgisine ulaşmaya çalışmalısınız. Ancak yol boyunca sivri uçlar, testereler ve size doğru uçan devasa taşlar olacak. Hiçbir engele çarpmadan Happy Wheels oynayın ve Microoyun ile çok eğlenin!

Şimdi Happy Wheels oyununu ücretsiz ve online olarak tüm cihazlarınızda tam sürümünü Microoyun.com'da oynayın!

Mutlu Tekerlekler (Happy Wheels), çevrimiçi olarak bir milyardan fazla oynanan yandan kaydırmalı fizik tabanlı engelli bir parkur oyunudur ve artık mobil cihazlarınız için kullanılabilir. Yetersiz hazırlanmış yarışçı rolünü üstlenin ve umutsuz bir zafer arayışında ciddi sonuçları görmezden gelin.

Şimdi elektrikli alışveriş arabasında etkili alışverişçi, jet motorlu tekerlekli sandalyede tekerlekli sandalyeli adam, bisiklette sorumsuz baba ve oğlu veya kişisel bir taşıyıcıda iş adamı olarak oynayın.

Özellikleri:

- 60'ın üzerinde benzersiz ve zorlu seviye.
- Ölümcül engeller: sivri uçlar, mayınlar, yıkım topları, zıpkınlar ve çok daha fazlası.
- Pürüzsüz, gerçekçi fizik.

İnternetteki en popüler kanlı oyun Happy Wheels sonunda Microoyun'da.

Ragdoll fiziğine dayanan bu kanlı macerada, her senaryonun amacına ulaşmak için bir dizi benzersiz karakter ve onların çılgın ulaşım araçları arasında seçim yapmanız gerekecek.

Ama dikkatli ol, bu parkta bir yürüyüş olmayacak. Yüzlerce bıçak, mayın, tuzak ve düşme sizi yolda parçalara ayırmaya veya en azından sizden iyi bir parça almaya hazır. Uzuvlarınızı kaybetmeden hedeflere ulaşabilecek misiniz?

Mutlu Tekerlekler (Happy Wheels) becerilerinizi test etmeniz için size sayısız seviye sunar. Ancak biraz paslanmışsanız oyun, tarayıcı oyunlarındaki en büyük seviye yaratıcısı topluluklarından birine sahiptir. Emrindeki zorlukların sayısı pratikte sonsuzdur.

İlham aldınız ve epik bir şekilde bir seviyeyi geçtiniz mi? Seviye denemelerinizin tekrarlarını yükleme seçeneği ile en iyi veya belki de en kana susamış anlarınızı yeniden yaşayabileceksiniz.

Happy Wheels oyununu kim yarattı?

Happy Wheels, programcı ve oyun sanatçısı olarak görev yapan bağımsız oyun geliştiricisi Jim Bonnaci tarafından 2006 yılında oluşturuldu. Ragdoll fiziğine dayalı diğer tarayıcı oyunlarından ilham aldı. Onun sözlerine göre, oyunun gelişiminde bulduğu en büyük zorluk, oyuncunun defalarca ve bu kadar kanlı bir şekilde öldüğü bir oyunu keyifli bir deneyim haline getirmekti. 2015 yılında oyun iOS için çıktı ancak Android (2020) için biraz daha uzun sürdü. Merak edilen bir gerçek ise, ünlü Youtuber PewDiePie'nin 30 milyon oynatılan bu videosu, Youtube'da bulabileceğiniz en çok ziyaret edilenlerden biri. İnanılmaz, değil mi?

Kaskınızı takın ve tekerlekli sandalyenizi hazırlayın, bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmak kolay olmayacak.

Happy Wheels'da oyununuzu geliştirmek mi istiyorsunuz?

Seviyelere başladığınızda veya ilk kez geçmeye çalışıyorsanız yavaş gidin. Birçok gizli tuzak vardır ve bunlardan kaçınmanın en iyi yolu, hepsinin konumunu ve işleyişini öğrenene kadar sakinleşmektir. Ayrıca, yuvarlanma kontrollerini iyi kullanın, kontrolden çıktığınızda size yardımcı olabilirler ve yumuşak ve güvenli bir iniş elde edersiniz. Kafanıza dikkat edin, vücudunuzun en önemli kısmıdır ve Happy Wheels'da vurulma olasılığı en yüksektir. En iyi rotayı bulmak ve tüm tuzakları bulmak için seviyeleri tekrarlayın. Sadece pratik yaparak Happy Wheels'ın en iyisi olabilirsiniz.

Happy Wheels'da nasıl devam edeceğinizi bilmiyor musunuz?

Merak etmeyin, Happy Wheels'da oynamak için bir sırayı takip etmeniz veya seviyelerin kilidini açmanız gerekmez. Baştan itibaren tüm seviyelere sahip olacaksınız,

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Z: Aracı bırak
Boşluk çubuğu: Birincil eylem
Shift ve Ctrl: İkincil eylemler

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.03.2011 11:59:13

Benzer Kategoriler:

2022 Aksiyon Beceri Bisiklet En İyi En Popüler Engellenmemiş Engelsiz Fizik Full Happy Wheels HTML5 İnternet Kanlı LablockedGames Mobil Mutlu Tekerlekler Okul Online Popüler Ragdoll Spor Şiddet Tam Sürüm Teker Tekerlek Tekerlekli Sandalye Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yasaklanmamış Yasaksız

Orjinal Adı:

Happy Wheels

Mutlu Tekerlekler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.



Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mutlu Tekerlekler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu