Çocuk Oyunları
Oyun Sayısı
166
4.069 oynanma
63 23

Oyunun Adı:

Okul Günü: Öğretmenimin Oyunları

Oyun Açıklaması:

Okulun ilk günü ve tüm öğrenciler en sevdikleri okul öğretmeniyle sınıfta olmaktan heyecan duyuyorlar! Bu okul yılında, sevimli öğrencilere bir sınıf öğretme şansınız olacak! Seviyeleri olan okul öğretmeni oyunları, öğrencilerin ve öğretmenin okul gününü yaşamanızı sağlayacaktır!

Okul Günü: Öğretmenimin Oyunları oynayın ve okul testlerinden okul otobüsü temizliğine ve sınıf temizliğine kadar birçok etkinlikle sınıfta eğlenceli bir günün tadını çıkarın!

Okul Otobüsü Temizliği: Okul otobüsü kirli ve dağınık. İyi, yardımcı bir öğretmen olun ve gerçekçi temizlik ve toz alma ekipmanlarını kullanarak temizleyin!

Okul için Giyinme: İki erkek ve kız okula hazırlanmak söz konusu olduğunda yardımınıza umutsuzca ihtiyacı var! Okul giydirme oyunları her zaman süper eğlencelidir, bu nedenle öğrencilerinizi sevimli okul üniformalarıyla giydirin!

Sınıf Temizliği: Okul sınıfınızı temizleyin ve süsleyin! Duvarların, tahtaların, masaların ve sandalyelerin rengini seçin! Artık sınıf mükemmel görünüyor, öğrenmeye başlayabilirsiniz!

Okul Öğle Yemeği: Okul yemekleri sıkıcı olmak zorunda değil. Okul çocukları için lezzetli yemekler, taze sıkılmış meyve suyu ve tatlılar hazırlayın!

Çizgileri Birleştirin. Eğlenceli bir bağlantı renkleri oyununda öğrencileri masalarıyla birleştirin! İlerledikçe seviyeler zorlaşır, ancak cesaretiniz kırılmasın. Oyunu terk edip geri dönebilirsiniz, ilerlemeniz kaybolmaz!

Okul Testleri: Problem çözme becerileri çok önemlidir ve eğitim yoluyla edinilmelidir. Yani, bu sınıfta öğrenciler bulmacaları çözmeli, iki resim arasındaki farkları bulmalı ve daha fazlası! Sanal sınıf oyunları aynı zamanda yaratıcı ve eğiticidir!

Göz Doktoru: Korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak endişelenmeyin. Göz kliniğinde sadece hızlı bir görme muayenesi olacaksınız.

Boyama: Resim dersinde boyama yapmak her yaştan erkek ve kız çocuğu mutlu edecektir. Yaratıcı olun! Hayvan, çiçek çizimleri ve seçim için birçok boyama sayfaları var!

Okul Günü: Öğretmenimin Oyunları kız ve erkek çocukları için okul günü oyunları sadece saatler sürmekle kalmaz, aynı zamanda size okulda gerçekleşen tüm aktiviteleri de öğretir! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.07.2020 13:11:19

Benzer Kategoriler:

1. Sınıf ABCya Anaokulu Araba Yıkama Boyama Bulmaca Çocuk Dekorasyon Dekore Etme Doktor EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Eğlenceli Erkek Ev Dekorasyonu Ev Düzenleme Ev Tasarımı Ev Tasarlama Ev Yerleştirme GameMonetize Gıda Giydirme Göz Göz Doktoru Göz Muayenesi HTML5 igroutka Kız Meb Micro Mikro Mini Mouse ile Oynanan Oda Oda Dekorasyonu Oda Dekoru Oda Düzenleme Oda Tasarımı Oda Tasarlama Oda Temizleme Oda Yerleştirme Okul Okul Otobüsü Yıkama Okul Öncesi Online Öğrenci Öğretmen Pişirme Renklendirme Sınıf Sınıf Dekorasyonu Sınıf Tasarımı Sınıf Tasarlama Sınıf Temizleme Süsleme Tasarım Tasarlama Temizleme TRT Çocuk Ücretsiz Yemek Yemek Pişirme Yıkama

Orjinal Adı:

Day At School: My Teacher Games

Okul Günü: Öğretmenimin Oyunları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Okul Günü: Öğretmenimin Oyunları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu