Atış Oyunları
Oyun Sayısı
245
2.733 oynanma
75 6

Oyunun Adı:

Ördek Avcısı

Oyun Açıklaması:

Ördek Avcısı klasik atış oyununa yeni bir bakış ile sizlerle. Av tüfeğin ile hedef alın ve sonra uçan ördeklere ateş edin. Her aşamayı başarılı bir şekilde geçmek için yeterince ördek avlayın. İlerledikçe ördekler daha hızlı uçmaya ve daha rastgele hareket etmeye başlar. Ne yaparsan yap köpek arkadaşını vurma, yoksa oyun biter. Bu ücretsiz online ördek avı oyununun tadını çıkarın. Çok eğlenceli!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Yön Tuşları: Hedef tutucuyu hareket ettir
Boşluk çubuğu: Ateş etme

Mobil cihazlar için dokunmatik kontrolleri kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.05.2020 03:23:07

Benzer Kategoriler:

Arcade Atari Atari Salonu Ateş Etme Atıcılık Atış Av Av Tüfeği Avcı Avcılık Beceri Can Sıkıntısı Çifte Çocuklar İçin Atış Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için Silah Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Eğlenceli Eğlendirici Eski Eski Arcade Eski Konsol GameMonetize Hayvan Hayvan Avcılığı Hayvan Avcısı Hayvan Avı Hayvan Avlama Hayvan Vurma Hedef Hedef Vurma HTML5 Klasik Klavye ile Oynanan Komik Kuş Kuş Avı Nişan Nişan Alma Nişancı Nişancılık Online OnlineFreeShootingGames Oyun Oyunlar Ördek Ördek Avı Ördek Avlama Ördek Vurma Pompalı Pompalı Silah Pompalı Tüfek Silah Tüfek Ücretsiz Yetenek Zevkli

Orjinal Adı:

Duck Hunter

Ördek Avcısı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ördek Avcısı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu