Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
4.136 oynanma
73 13

Oyunun Adı:

Otobüs Simülatörü

Oyun Açıklaması:

İşinizi ciddiye almanız gereken gerçekçi bir otobüs simülatörünün tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken otobüs durağından yolcu almak ve bitiş noktasına ulaşmak. Her zaman farklı kamera açıları kullanmaya çalışın ve dikkatli olun. Kaza yapmayın. Trafik ve yolcular sizi bekliyor. Hemen gaza bas!

Otobüs Simülatörü size gerçek bir otobüs şoförü olma şansını sunan, heyecan verici ve bağımlılık yapan bir turist ulaşım otobüsü sürüş oyunudur! Şehir, otoyol, otobüs simülatörü, gerçekçi haritalar ve inanılmaz araçlar sizi gerçek bir otobüs sürüşü gibi hissetmenizi sağlayacak! Gerçek otobüs simülatörü yüksek kaliteli grafikler ile siz oyunculara eğlenceli sürüşler sunar!

Özellikleri:
- Çoklu seviyeler.
- Birden fazla otobüs görünümü.
- Otobüs mağazası.

Nasıl Oynanır?

Yön Tuşları veya WASD: Sürüş
Boşluk Çubuğu: Fren
Motoru Çalıştır/Durdur: Fare ile tıklamanız gerekiyor!
C: Kamera

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.05.2020 13:40:51

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Otobüs 3D Otobüs Şoförü Araba Erkek GameMonetize HTML5 İnternet MAŞIN Otobüs Otobüs Durağı Otobüs Kullanma Otobüs Simülatörü Otobüs Sürme Otobüs Sürücüsü Otobüs Şoförü Otobüs Terminali Otobüs Trafiği Simülatör Sürücü Sürüş Sürüş Simülasyonu Şehir Trafik Unity Unity3D Ücretsiz Online WebGL Yarış Yolcu Yolcu Alma Yolcu Alma ve Bırakma Yolcu Alma ve Taşıma Yolcu Bindirme Yolcu Taşıma Yolcuları Bindir Yolcuları Bindirme

Orjinal Adı:

Coach Bus Simulator

Otobüs Simülatörü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Otobüs Simülatörü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu