At Oyunları
Oyun Sayısı
23
3.665 oynanma
69 12

Oyunun Adı:

Binicilik Simülatörü

Oyun Açıklaması:

Binicilik Simülatörü gerçek hayatta bir kovboy olacağınız ve vahşi batıda ata binebileceğiniz bir 3D nişancı oyunudur. Haritalarda dolaşırken korkunç düşmanlarla karşılaşacaksınız. Hala güvenilir arkadaşınızı sürerken hepsini vurmak için keskin nişancılık becerilerinizi kullanın.

Gerçek bir kovboy olmak ve zombilerle savaşta ata binmek mi istiyorsunuz? Zombiler mezarlarından geldi ve her yerdeler, cesur bir kovboy olmanız ve tüm silahlarınızla savaşmanız gerekiyor. Yanınızda 5 farklı ve eşsiz at ve 3 silah, bir yay, bir kılıç ve bir silah var. Oynamak için en sevdiğiniz alanı seçin ve zombilerin istedikleri gibi dolaşmasına izin vermeyin.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
1,2,3: Silah
Boşluk çubuğu: Zıplama
Sol Shift: Hızlanma
F: Ata binme/inmek için basılı tut.
E: Etkileşim
Sol Fare Düğmesi: Saldırı
Sağ Fare Düğmesi: Sağ saldırı/nişan
M: Sesi kapat/aç
L: İmleç kilidini aç/kapat
Esc veya Tab: Ana menüye dön

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.04.2020 16:16:32

Benzer Kategoriler:

3D 3D Aksiyon 3D At 3D Hayvan Aksiyon At At Binme Ateş Etme Atış Binici Binicilik Binme Çılgın En Güzel En İyi En İyi 3D GameMonetize Gerçek Gerçekçi Hayvan HTML5 Kanlı Kovboy Macera Nişancı Ok Ok Atma Ok ve Yay Okçu Okçu Asker Okçuluk Online Oyunlar Silah Simülasyon Simülatör Ücretsiz Vahşi Batı WebGL Yay Yay ve Ok Zombi

Orjinal Adı:

Horse Riding Simulator

Binicilik Simülatörü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Binicilik Simülatörü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu