Tren Oyunları
Oyun Sayısı
123
4.212 oynanma
77 12

Oyunun Adı:

Rus Tren Simülatörü

Oyun Açıklaması:

Rus Tren Simülatörü Rusya'nın güzel manzarasına dayalı ücretsiz bir çevrimiçi tren simülatörü oyunu. Büyük bir treni kontrol edin ve herhangi bir kazaya neden olmadan bir noktadan diğerine götürmeye çalışın. Duran hayvanları uzaklaştırmak için korna kullanın. Hızınızı ve frenlerinizi kontrol edin ve tüm yolcularınızı olabildiğince hızlı bir şekilde varış yerlerine götürmeye çalışın. Rus Tren Simülatörü, tren mühendisi olmanıza izin verecek uzun bir simülatör serisinden bir başka oyun. Oyun size üç mod sunuyor - eğitim modu, insan taşıma modu ve kargo taşıma modu. Amacınız istasyona ulaşmak, insanların binmesini beklemek veya kargonun yüklenmesini beklemek ve ardından varış istasyonuna taşımak. Kırmızı bildirimden önce durmaya özen gösterin. Bundan sonra durursanız veya süre dolmadan bitiremezseniz oyun sona erer ve tüm seviyeyi tekrarlamanız gerekir. Bunun dışında kamera açılarını da değiştirebilir ve kamerayı lokomotifin içinden alabilirsiniz. Bu oldukça gerçekçi. Rus Tren Simülatörü ile eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için Fareyi kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2019 20:08:15

Benzer Kategoriler:

2019 3D 3d Simülasyon 3d Sürüş 3D Tren Araç Dünyanın En Güzel GameFlare GameMonetize Gerçek Gerçekçi HTML5 iqralar Makinist Meb Rus SilverGames Simülasyon Simülatör Sürüş Trafik Tren Tren Kullanma Tren Simulator Tren Simülasyon Tren Simülasyonu Tren Simülatörü Tren Sürme Tren Sürme Similatörü Tren Sürüş Simülasyonu Unity Unity3D WebGL

Orjinal Adı:

Russian Train Simulator

Rus Tren Simülatörü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Rus Tren Simülatörü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu