Kız Oyunları
Oyun Sayısı
109
2.406 oynanma
76 9

Oyunun Adı:

Frozen Rush

Oyun Açıklaması:

Frozen'daki karakterlerin her seviyeden geçmesine, kristalleri toplamasına ve tüm engellerden kaçınmasına yardım edin. Yüksek puanları kaydetmek için Sonsuz modun kilidini açmak için Öykü modunda 3 seviyeyi tamamlayın. Becerilerinizi geliştirmeye ve tüm seviyeleri tamamlamaya çalışırken koşmaya devam edin.

Kuzey ışıkları, uzun kış gecesini zifiri karanlığa sürüklemekle tehdit ediyor. Frozen'ın kahramanları Anna, Elsa, Kristoff ve Olaf'ın gökyüzünü yeniden alevlendirmek için yeni sihirli kristaller aramak için arazinin kenarlarına koşmasına yardım edin.

Frozen Rush oyunu, Disney'in Frozen filmindeki en sevdiğiniz karakterlere katılmanıza ve Arendelle krallığını kurtarma arayışlarında onlara yardım etmenize izin verir. Bu harika krallığın birçok gizemli büyülü unsuru var. Ne yazık ki, bu güçlü güçler kolayca rahatsız edilebilir ve tüm dünyanın inancı buna bağlıdır. Grand Pabbie, Arendelle'nin büyülü kristallerinin parıltılarını kaybettiğini fark etti. Cesur Anna, sağlam Kristoff, tatlı Olaf ve güçlü Elsa, Kuzey Işıklarını restore etmek için kayıp trol kristallerini toplayarak krallığı kurtaracak kahramanlardır. Ücretsiz aile dostu Disney Frozen Rush oyununu indirmeden oynayın. Karlar Ülkesi macera dolu serüveniyle sizlerle. İyi eğlenceler kızlar.

Atlamak için tıklayın veya dokunun. Özel yetenekleri kullanmak için kodu girin veya soldakine dokunun.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.06.2021 13:56:44

Benzer Kategoriler:

Anna Bölümlü Çizgi Film Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Disney Disney Channel Elsa Elsa ve Anna En Güzel Kız Frozen GameMonetize HTML5 iqralar Kar Karlar Ülkesi Kış Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşma ve Zıplama Koşu Macera Maus Mausla Oynanan Online PidomTech Prenses Serüven Zıpla ve Koş Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Frozen Rush

Frozen Rush oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Frozen Rush" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu