Üzerine Tıklamalı Oyunlar
Oyun Sayısı
69
2.551 oynanma
78 7

Oyunun Adı:

Soyguncu Bob 4: Rusya

Oyun Açıklaması:

Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya, bu eğlenceli hırsızlık oyun serisindeki bir sonraki bölüm. Soyguncu Bob’un son suç dalgası onu Rusya’ya kadar götürdü! Soyguncu Bob'a Fransa'dan çalmasına yardım ettiniz ve o şimdi Rusya'ya gitti! Soyguncu Bob'a görevinde yardım etmeli ve önce seçkin Rus güvenlik görevlilerini gizlice oyun dışına itmelisiniz. Mücevherleri çalarken ve Moskova'daki en güvenli binalardan bazılarının paha biçilmez eşyalarını dışarı çıkarırken takımını kur. Her seviyede çeşitli para, hazine ve değerli eşyaları çalman gerekir. Güvenlik kameralarından, yüksek teknolojili alarmlardan ve gezegendeki en zorlu güvenlik görevlilerinden bir kaçını saf dışı bırakmak için, Soyguncu Bob'un yardımınıza ihtiyacı olacak.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket/Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.04.2019 18:34:05

Benzer Kategoriler:

2019 Bob Çalma Çocuk Funtomic GameDistribution Gizlilik Hırsız Hırsızlık HTML5 iqralar Kizi Klavye ile Oynanan Meb Mobil Para Platform Rusya SilverGames Soygun Soyguncu Tablet

Orjinal Adı:

Bob the Robber 4 Russia

Soyguncu Bob 4: Rusya oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Soyguncu Bob 4: Rusya" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu