Platform Oyunları
Oyun Sayısı
617
4.062 oynanma
69 17

Oyunun Adı:

Soyguncu Bob 4 Fransa

Oyun Açıklaması:

Yerel hırsızımız gözlerini denizaşırı bir yere çevirdi ve 4. macerasında, Soyguncu Bob 4 Fransa! Paris bir tatil için güzel bir yer olmakla birlikte, özel bir hırsız için de kazançlı iş fırsatları sunmaktadır. Bob, Paris'in turistik yerlerinden hoşlanıyor, ancak sağlam kasalara kilitlenen şeylerle daha çok ilgileniyor. Sinsi hırsız olarak, Soyguncu Bob 4'teki amacınız, bulmacaları çözerken güvenlik kameralarından kaçınarak ve güvenlik görevlilerinden gizlenerek her seviyenin sonunda yer alan hazineleri toplamaktır. Kimse bir kaç eksik sanat eserini farketmez! Bu sanat eserlerinin çalınmasını istemiyorlarsa, onları sergilememeliydiler, değil mi? Bob her kilidi açmak için orada ve kasalar onun çevik parmaklarına karşı koyacak kadar güvenli mi! Oyun her biri farklı tasarımlar, bulmacalar ve hazinelerle birlikte 15 seviyeye sahiptir. Her düzeyde, ana hazine ile birlikte gizli paraları bulabilirsiniz. Bob uzman bir hırsız ve bu gizli ziyafetlere göz atıyor. Farklı odalardan geçerken yakından izleyin. Bu komik platformda bulmaca oyununda Soyguncu Bob'un bir kez daha para kazanmasına yardım edin. Dördüncü bölümde, evlere gizlice girip kameralar veya muhafızlar tarafından yakalanmadan elinizden geldiğince para çalmanız gerekecek. Soygun becerilerinizi yükseltmek için yeni kıyafetler ve ekipman satın alabilirsiniz. Bu yüzden yeterli para kazanmak için kodları saklayın, ezberleyin ve hızlı davranın. Hedef maddeyi çalın ve görevi tamamlamak için çıkış kapısına gidin. Görevinizde size yardımcı olacak yeni araçlar ve kostümler satın almak için parayı kullanın. Sonunda maksimum yıldız sayısını kazanmak için her seviyede tüm gizli paraları bulmaya çalış. Yine de dikkatli ol! Müze hem güvenlik kameraları hem de canlı korumalar tarafından korunuyor! Yakalanmak, Bob'un tatiline derhal son verecek. Neyse ki, ortalık sakinleşene kadar gizlenebileceğiniz kuytu köşeler var. Bir bekçi veya güvenlik kamerasıyla aynı odadayken, gizlenecek gölgelerden birisini bulun. Bu sefer Soyguncu Bob bir servet yapmak için Fransa'da unutma! Onun gizli ve çalma yetenekleri bir kez daha test edilecek ancak daha büyük bir zorluk onu bekliyor. Bu yetenekler ona hayatta kalma ve gardiyanlara görünmez olmayı sağlayacaktır. Doğru bir zamanlama ile hareket edin ve bilinçsizce sağa sola kaçmayın! Kilit seçimini al ve açılıncaya kadar her kilidi açmaya çalış! Güvenlik kameralarından ve korumalardan kaçının yoksa tutuklanabilirsin. Gölgeler senin için en iyi gizlenme bölgeleri! Zor durumlarda kalırsan bunu asla kafandan çıkarma! Kilitli kapıyı açmak için kilidi seçip ve bir miktar para bulmak için tüm nesneleri kontrol etmeyi unutmayın. Her görevin farklı bir mücadelesi var, harekete geçmeden önce çevrenizi dikkatlice gözlemlemeye çalışın. Bob'un Fransa macerasını başarıyla geçmesine yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket/Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.04.2019 17:19:45

Benzer Kategoriler:

2019 Bob Çalma Çocuk Flazm Games Fransa Friv Funtomic GameDistribution Gizlilik Hazine Hırsız Hırsızlık HTML5 iqralar Kizi Klavye ile Oynanan Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Para Paris Platform Soyguncu Tablet

Orjinal Adı:

Bob the Robber 4 France

Soyguncu Bob 4 Fransa oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Soyguncu Bob 4 Fransa" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu