Platform Oyunları
Oyun Sayısı
617
3.736 oynanma
73 16

Oyunun Adı:

Soyguncu Bob 4: Japonya

Oyun Açıklaması:

Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya, fantastik Soyguncu Bob serisinin bir sonraki bölümü. Bu sefer Bob Japonya'ya gitti ve Asya'daki suç imparatorluğunu genişletmeye çalışıyor. Soyguncu Bob Japonya'ya geldi, her binaya gizlice girip her türlü değerli şeyi almaya hazır. Popüler platform bulmaca oyununun dördüncü bölümü Soyguncu Bob 4: Japonya, sinsi küçük dostumuzun antik eşyalar ve samuray kılıçları gibi ülkenin geleneksel kültürüyle ilgili bazı değerli nesneleri çalmak için yardımınıza ihtiyacı var. Güvenlik görevlileri ve kameralar tarafından fark edilmemeye çalışın, çalışanları dövün, kilitleri açın, gizli kodları bulun ve girin, yardımcı ekipman satın alın ve şimdiye kadarki en büyük soyguncu haline gelin. Soyguncu Bob 4: Japonya'nın tadını çıkarın! Korumaları gizlice aşmalı ve onları bulunduğunu yerlerde alarmlardan kaçınmalısınız. Dahası, mumyalar ve diğer korkutucu yaratıklar sizi şaşırtmasın! Soyguncu Bob, yeni hazineler çalmak için Japonya'ya gitti. Dedektifin önünde daima bir kaç adım kalsın! Japonya serisi Bob için yepyeni bir dizi zorluk sunuyor ve hazineyi bulmak ve çalmak için ek gizlilik kullanmalısınız! Her görevde ilerledikçe, suç faaliyetlerinize yardımcı olmak için yeni malzemeler satın alabilirsiniz. Orijinal adı Bob the Robber 4: Japan olan bu popüler çocuk oyunu Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya, size oldukça eğlenceli serüvenler sunacak. Bu sürümden hoşlandıysanız, neden Rusya'da gerçekleşen 2. sezonu denemiyorsunuz! Bol şanslar!

Nasıl Oynanır?

Taşımak için Ok Tuşlarını veya dokunma kontrollerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.04.2019 21:05:54

Benzer Kategoriler:

2019 Bob Çocuk Flazm Games Friv Funtomic GameDistribution Gizlenme Gizlilik Hırsız HTML5 iqralar Japonya Kizi Klavye ile Oynanan Meb Mobil Para Platform Polis SilverGames Soygun Soyguncu Tablet

Orjinal Adı:

Bob the Robber 4 Japan

Soyguncu Bob 4: Japonya oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Soyguncu Bob 4: Japonya" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu