Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
358
1.253 oynanma
81 4

Oyunun Adı:

Platfoban

Oyun Açıklaması:

Platfoban, platform oluşturma unsuruna sahip Sokoban tarzı bir bulmaca oyunudur! Her seviyede tüm paraları toplamanız gerekiyor. Oyunda iki mod vardır: koşup zıplayabileceğiniz platform modu ve blokları, madeni paraları vb. hareket ettirebileceğiniz Sokoban modu. Sokoban modunda, sandık canavarları uyanır, saldırır ve ana karakteri kovalar. Platform modunda sandıklar uyur ve platform olarak kullanılabilir.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları veya WASD: Hareket
Q veya Shift: Mod değiştir
Boşluk çubuğu: Idle

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.04.2021 22:45:38

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2D 2D Platform Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca-Platform Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Çılgın Çocuklar için Eğitici Çocuklar için Zeka Düşünme Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar GameMonetize HTML5 itch.io Klasik Klavye ile Oynanan Kutu Levelli Mantık Meb Online Oyun Oyunlar Piksel Platform Retro Sandık Sokoban TRT Çocuk Ücretsiz Y8 Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Küpü Zeka Oyunu

Orjinal Adı:

Platfoban

Platfoban oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Platfoban" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar