Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
191
1.467 oynanma
81 4

Oyunun Adı:

PSG Serbest Stil Futbol

Oyun Açıklaması:

Neymar ve Thiago Silva gibi Paris Saint-Germain futbolcularının ünlü yıldızlarıyla oynayın. En iyi futbol hünerlerinizi ve top sektirme numaralarınızı gösterin.

400'den fazla benzersiz mücadelede PSG yıldızları olarak oynayın. Yeni PSG yıldızlarının ve bölümlerinin kilidini açmak için yıldızları toplayın. Dünyanın birçok yerine seyahat ederek yıldızlığa giden kendi yolunuzu seçin. Tüm spor hayranları için ücretsiz, temel bir oyun. Paris Saint-Germain ile sahaya çıkın!

Paris Saint-Germain manşetlerindeki özel futbol takımı ve kramponlarıyla favori karakterini kişiselleştir! Topla her türlü hileyi öğrenin, her türlü zorluğun üstesinden gelin, topla inanılmaz becerilerinizi gösterin ve dünyanın en iyi oyuncusu olduğunuzu kanıtlayın.

Juggle (Sektirme): Halka topa değmeden önce tıklayın.
Swipe (Kaydırma): Noktaları doğru sırayla birleştirmek için tıklayın ve sürükleyin.
Stall (Durma): İşaretçi doğru noktada olduğunda tıklayın.
Speed (Hız): Mümkün olduğunca hızlı tıklayın.
Technique (Teknik): Bir daire çizin.
Endurance (Dayanıklılık): Topu işaretçinin içinde tutmak için tıklayın ve basılı tutun.

Nasıl Oynanır?

Sol Fare Tuşu/Boşluk Çubuğu: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.10.2021 15:02:35

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Futbol Android Arcade Beceri Çocuk Çocuklar için Futbol Erkek Facebook Freestyle Futbol Futbol Topu Futbol Topu Sektirme Futbolcu GameDistribution Google HermitCrabGameStudio HTML5 Mouse ile Oynanan MSN Online Oyunlar Paris PC PSG Serbest Stil Serbest Stil Futbol Spor Tek Tuş Toe Bounce Top Top Sektirme Vseigru WebGL Yandex Yasaksız Yetenek

Orjinal Adı:

PSG Football Freestyle

PSG Serbest Stil Futbol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"PSG Serbest Stil Futbol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu