Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
2.729 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Serbest Kelimeler

Oyun Açıklaması:

Mevcut harfleri kullanarak mümkün olduğunca fazla kelime hecelemek için 60 saniyeniz var. Kelimeyi hızlıca heceleyin, ardından kelimenizi göndermek için enter tuşuna basın. Ne kadar çok kelime hecelerseniz skorunuz o kadar yükselir.

Editörün Yorumu: İngilizce öğrenmek isteyenler için ve İngilizcesini geliştirmek veya İngilizce kelime ezberlemek için çok iyi bir eğitsel oyun. Bu tarz ingilizce kelime oyunlarında oluşturduğunuz kelime kolay kolay hafızanızdan çıkmıyor. Çünkü bir kelime oluşturmak için düşünme yetinizi kullanıyorsunuz. Düşünerek bir kelime oluşturduğunuz için bu kelimeler hafızanızda uzun süre kalabiliyor. Bu yüzden buna benzer ingilizce kelime oyunları dil eğitimi için çok etkili bir yöntem.

Sitemizde çok fazla ingilizce oyunları mevcut. Sürekli yeni ingilizce oyunları ve eğitsel oyunlar yüklenmektedir. Arama yaparak veya ilgili kategorilere girerek eğitsel ve öğretici oyunları bulabilirsiniz. Eğitimciler ise bu oyunları öğrencilerine tavsiye ederek onların saatlerce telefonun başında boşa zaman geçirmelerine bir nebze olsun engel olabilirler. Böyle eğitsel oyunları tavsiye etmeleri yerinde olacaktır.

Nasıl Oynanır?

Farklı kelimeleri olabildiğince çabuk hecelemeye çalışın. Oynatmak için harfleri yazın veya üzerine dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.11.2018 19:08:57

Benzer Kategoriler:

2019 Bulmaca Büyükler İçin Düşünme Eğitici Eğitim Eğitsel HTML5 İngilizce İngilizce Bulmaca İngilizce Kelime İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bulmaca Kadın Kelime Kelime Arama Kelime Bulmaca Kelimeler Klasik Meb Mobil Okul Öğretici Serbest Tablet

Orjinal Adı:

Free Words

Serbest Kelimeler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Serbest Kelimeler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu