Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
3.060 oynanma
74 11

Oyunun Adı:

Rally Point 5

Oyun Açıklaması:

Extreme pistlerde ne kadar iyi sürdüğünüzü test edin! Rally Point 5, sizi çöl, kar ve ormanda çarpıcı 3D grafiklere götürür. Adrenalini damarlarınızda hissedin! En sevdiğiniz arabayı seçin ve bitiş çizgisine kadar yarışın!

Rally Point 5, gerçekçi ralli deneyimini yaşatacak heyecan verici yarış oyunudur. En hızlı arabalarla offroad yarışı - sınırsız nitro ile donatılmış. Yine de farkında ol! Çok fazla nitro, arabanızı aşırı derecede ısıtır ve patlayıcı sonuçlar doğurur. Yeni arabaların ve pistlerin kilidini açmak için yarışı zamanında bitirebilir misin?

Özellikleri:
- 9 Araba
- 9 Pist
- 3 Ortam
- 10 Oyun içi başarı
- Tamamen yeniden düzenlendi
- Yüksek dokular, müzik ve SFX
- Süslü post efektler
- Yıldırım hızında performans - 30 fps'lik günler geride kaldı

Nasıl Oynanır?

WASD veya Yön Tuşları: Yönlendirme
Z veya Boşluk: Nitro
X veya Left Shift: Drift

R: Arabanızı sıfırlayın
Esc veya P: Duraklatma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.06.2021 13:17:00

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 3 Boyutlu 3D 3D Araba 3d Araba Yarışı 3d Ralli 3D Ralli Yarışı 3d Sürüş 3D Yarış Araba Araba Yarışçısı Başarı Bedava Bilgisayar Car Efsane En Güzel En Güzel Araba En Güzel Araba Yarış En İyi En İyi 3D En İyi Araba Erkek Gerçek Gerçekçi Harika HD HTML5 İnanılmaz Klavye ile Oynanan Level Macera Masaüstü MAŞIN Müthiş Online PC Ralli Ralli Araba Yarışı Ralli Arabası Ralli Yarışçısı Ralli Yarışı REKLAMSIZ Sürücü Sürüş Sürüş Becerisi Sürüş Simülasyonu Unity Ücretsiz Video Xform Games Yarış Yarış Arabaları Yarış Arabası Yarışçı

Orjinal Adı:

Rally Point 5

Rally Point 5 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Rally Point 5" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar