Kart Oyunları
Oyun Sayısı
88
2.204 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Remi

Oyun Açıklaması:

Remi (Gin Rummy) Online oynayın. Remi bir veya daha fazla oyuncuyla oynayabileceğiniz bir kart eşleştirme oyunudur. Gin Rummy'nin bu çevrimiçi versiyonu, becerilerinizi geliştirmek ve usta bir Remi (Gin Rummy) ustası olmak için çeşitli zorluklardaki rakiplere karşı oynamanıza izin veriyor!

Remi (Gin Rummy) Online nasıl oynanır:

Aynı sayı veya sıraya sahip üç veya daha fazla karttan oluşan bir kombinasyon oluşturmak için elinizi kullanın (örneğin 678 kalp). Bu kombinasyonları oluştururken yararlı olmayacağını düşündüğünüz kartları atın. Her turun başında kapalı veya açık desteden bir kart almalı, ardından artık ihtiyacınız olmayan bir kartı atmalısınız.

Oyunu vurarak, Gin yaparak bitirirsiniz veya oyun varsayılan olarak sadece iki kart kaldığında biter. Gin Online'da, birbirine karışmamış sadece iki kartınız kaldığında (üç veya daha fazla grup) vurarak oyunu tamamlayabilirsiniz. Bir kartınız kaldığında Gin'i arayabilirsiniz.

Cin Remi (Gin Rummy) Hakkında:

Cin Remi (Gin Rummy), 1909'da yaratılan Remi oyunlarının bir çeşididir. Remi oyunları tipik olarak, aynı takıma sahip aynı sıradaki veya bir sayı dizisindeki oyuncu eşleştirme kartlarını içerir. Temel fikir, bu prensibe göre üç veya dört kart oluştururken, elinizi oluşturmak için kullanışlı olmayan kartları atmanızdır.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.10.2021 22:22:01

Benzer Kategoriler:

Bedava Bilgisayar Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Büyükler İçin Masa Dünyanın En Eski Masa Oyunları Eski Facebook GameSnacks Gin Rummy HTML5 İskambil İskambil Kağıdı İskambil Kağıt Kağıt Kart Klasik Masa Online PC REKLAMSIZ Remi Rummy Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Gin Rummy

Remi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Remi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu