Kart Oyunları
Oyun Sayısı
77
2.188 oynanma
82 3

Oyunun Adı:

Remi Pro

Oyun Açıklaması:

Popüler iki oyunculu kart oyununun bu eğlenceli versiyonunda REMİ (Gin Rummy) yeteneklerinizi test edin! Her biri farklı bir oyun tarzına sahip farklı rakipler arasında seçim yap. Yetenek seviyene uyan birini seç ve en çok puanı kazanmaya çalış. Kartlarınızı sıralayın, rakibinize dikkat edin ve kazanmak için doğru stratejiyi kullanın! Bir cin bulabilir misin?

REMİ (Gin Rummy) Oyunu Nasıl Oynanır? ve Oyunun Amacı Nedir?

Remi, bir iskambil oyunudur. En az iki kişiyle, 52 kartla ve jokerlerle oynanır. Temel amaç aynı renkten sıralı kartları veya farklı renklerdeki aynı sayılı kartları üçlü veya dörtlü setler şeklinde açmaktır. As, oyundaki en büyük veya en düşük kart olabilmektedir. Her el ortaya bir kart atılır. Bir sonraki oyuncu ortaya atılan kartlardan alabileceği gibi kapalı duran kartlardan da alabilir.

Nasıl Oynanır?

Kartlarla etkileşim kurmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.10.2019 11:41:58

Benzer Kategoriler:

2020 Bayan Bedava Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Büyükler İçin Masa Çevrimiçi Famobi Gin Rummy Gündelik HTML5 İskambil Kadın Kağıt Kart Masa Pro Remi

Orjinal Adı:

Gin Rummy Plus

Remi Pro oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Remi Pro" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu