Kapalı Mekan Spor Oyunları
Oyun Sayısı
38
656 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Dart Profesyonel Çok Oyunculu

Oyun Açıklaması:

4 oyun bir arada! Alıştırma modunda bilgisayara, aynı cihazdaki bir arkadaşınıza veya dünyanın herhangi bir yerinden gerçek bir rakibe karşı oynayabilirsiniz. Amacınız başlangıç puanınız olan 501'i düşürmektir. Rekabetçi modda, 0 puana ilk ulaşan kazanır. Son dart ya hedef tahtasına ya da ikiye katlama bölgesine çarpmalıdır. Çiftler ve üçlüler, puanınızdan düşülecek puan sayısını sırasıyla iki ve üç ile çarpar. Merkeze ve hedef tahtasına vurmak için sırasıyla 25 ve 50 puan kaybedersiniz.

Dart Profesyonel Çok Oyunculu dört farklı oyun modunu bir arada sunan harika bir oyundur. Çarpıcı 3D grafikleri, ilgi çekici oynanışı ve kullanıcı dostu arayüzü ile her yaştan ve beceri seviyesinden oyuncu için saatlerce eğlence sunacağı kesin.

Oyun, pratik modunda veya rekabetçi modda oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Alıştırma modunda bilgisayara, aynı cihazdaki bir arkadaşınıza veya dünyanın herhangi bir yerinden gerçek bir rakibe karşı oynayabilirsiniz. Amacınız dart tahtasının belirli bölgelerine dartlarınız ile vurarak başlangıç puanınızı (501) düşürmektir. Rekabet modu benzerdir, ancak 0 puana ilk ulaşan kazanır. Son dart ya hedefe ya da ikiye katlama bölgesine isabet etmelidir ve çiftler ve üçlüler, puanınızdan düşülecek puan sayısını sırasıyla iki ve üç ile çarpar.

Darts Pro Multiplayer'ın en etkileyici özelliklerinden biri, çarpıcı 3D grafikleridir. Dart tahtası ve dart, gerçek bir şey gibi görünür ve hissedilir, eşsiz bir otantik deneyim sunar. Ses efektleri de inanılmaz derecede gerçekçi ve oyunun genel olarak sürükleyiciliğine katkıda bulunuyor.

Dart Profesyonel Çok Oyunculu (Darts Pro Multiplayer) etkileyici oynanışına ve özelliklerine ek olarak inanılmaz derecede kullanıcı dostudur. Oyunda gezinmek kolaydır ve kontroller basittir, bu da oyunu her beceri seviyesinden oyuncunun erişebilmesini sağlar. İster deneyimli bir dart uzmanı olun, ister yeni başlayan bir dart olun, bu oyunu hem zorlayıcı hem de eğlenceli bulacaksınız.

Dart Profesyonel Çok Oyunculu aynı zamanda reklamsız bir oyundur, bu nedenle oynarken can sıkıcı reklamlarla kesintiye uğramazsınız. HTML5 olarak mevcuttur, bu da onu çok çeşitli cihazlar ve işletim sistemleriyle uyumlu hale getirir. Oyun, yüksek kaliteli çevrimiçi oyunların güvenilir bir geliştiricisi olan Codethislab tarafından geliştirilmiştir.

İster bilgisayara karşı oynayın ister dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı yarışın, bu oyunla harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.05.2023 11:28:26

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Atış 2 Kişilik Dart 2 Kişilik Spor 2 Oyunculu 3 Boyutlu 3D 3D Atış 3D Dart 3D Nişancı 3D Spor Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Atıcılık Atıcılık Sporu Atış Beceri Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre CodeThisLab Çevrimiçi Çok Oyunculu Dart Fare Becerisi Fırlatma Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 İki Kişilik Kapalı Mekan Spor Mouse ile Oynanan Multiplayer Nişan Nişan Alma Nişancı Nişancılık Oyun Pro Profesyonel REKLAMSIZ Spor Tablet Yetenek Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Darts Pro Multiplayer

Dart Profesyonel Çok Oyunculu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dart Profesyonel Çok Oyunculu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu