Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
105
4.147 oynanma
88 5

Oyunun Adı:

Kabarcık Patlatma Profesyonel

Oyun Açıklaması:

Son derece bağımlılık yapan bu oyun sizi saatlerce ekran başında tutar ve zamanın nasıl geçtiğini fark edemezsiniz. Amacınız, tüm renkli baloncukları tahtadan kaldırmak ve mümkün olduğunca yüksek skor elde etmektir. Bu heyecan verici 3'lü eşleştirme oyununda kabarcıkları patlat ve iyi bir profesyonel olduğunu göster. Bu oyun Bubble Shooter türünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bir profesyonel gibi baloncuklar patlatabilir misin? Eğer öyleyse, bu zorlu Bubble Shooter oyunu ile bunu kanıtlamak mümkün olacak. Oyundan çıkarmak için aynı renkteki üç topu veya daha fazlasını eşleştirmeye çalışırken baloncuklarınızı vurun. Her bölümü geçmek için tahtayı temizleyin. Her heyecan verici seviyede oyun oynarken becerilerinizi değerlendirirsiniz. Topun rengiyle aynı olan 3 veya daha fazla balonu eşleştirerek ekrandan çıkartın. Tek seferde kabarcıkları havaya uçurmayı başardıkça baloncuklar daha da artar. Eğer baloncukları patlatamazsanız, faul alırsınız ve birkaç faul olduğunda, tepede yeni bir baloncuk çizgisi belirir. Bu yüzden atışlarınızı dikkatli yapmalısınız! Şimdi orijinal adı Bubble Shooter Pro olan Kabarcık Patlatma oyununu ücretsiz olarak oynayın ve en iyi bubble shooter online oyununun tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Hedef almak ve vurmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.04.2019 15:23:46

Benzer Kategoriler:

2019 3'lü Eşleştirme Android Arcade Bağımlılık Bağımlılık Yapan Baloncuk Baloncuk Avcısı Bubble Bubble Buster Bubble Shooter Bubbles Can Sıkıntısı Çocuk Dünyanın En Güzel Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi Eşleştirme Friv GameDistribution Gündelik Günlük HTML5 İphone iqralar Kabarcık Kabarcık Eşleştirme Kabarcık Patlatma Kabarcık Vurma Kabarcıklar Kız Klasik Meb Mobil Pop Popüler Çocuk Pro Profesyonel Rahatlatıcı Renkli Bubble Renkli Bubbles SoftGames Tablet Türkçe

Orjinal Adı:

Bubble Shooter Pro

Kabarcık Patlatma Profesyonel oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kabarcık Patlatma Profesyonel" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu