Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
105
3.398 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kabarcık Ormanı

Oyun Açıklaması:

Büyülü ormana girin ve altmış saniyede mümkün olduğunca fazla puan kazanın! Bu hızlı tempolu bubble shooter oyunundaki amacınız, onları patlatmak için aynı renkteki üç veya daha fazla baloncuğu eşleştirmektir. Stratejik açıdan önemli baloncuklara ulaşmak için duvarların yardımıyla topları zıplatın. Büyük kabarcık kümelerini patlatırsanız size büyük bir bonus verilebilir! Bu baloncuk ormanında bir grup garip ve yıkıcı kabarcık gizemli bir şekilde ortaya çıktı. Şimdi bu bubble shooter oyununda onları yok etmek için bu cesur bir sincap kalmış. Kasabanın en şirin baloncuk avcısı olma yolunda ilerledikçe, farklı zorluklarla mücadele ederken ormanların dünyasını keşfedin. Topun kontrolünü ele geçirirken bir nevi onunla birlikte dans edin ve her bir kabarcığı patlatmak için savaşın! Daha da fazla puan kazanmak için süper güçlendiricileri kullanın ve en yüksek puana ulaşmaya çalışın! Aksiyon ve eğlencenin hiç eksik olmadığı bu yeni nesil bubble shooter oyunu sana inanılmaz bir heyecan katacak ve her gün oynamak isteyeceksin. Orijinal adı Bubble Woods olan ve bağımlılık yapan kabarcık patlatma oyunu senin ormanı keşfetmeni bekliyor. Bol ama bol eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Baloncukları vurmak için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.04.2019 21:31:58

Benzer Kategoriler:

2019 3'lü Eşleştirme Baloncuk Baloncuk Avcısı Bokigame Bubble Bubble Buster Bubble Shooter Bubbles Bulmaca Can Sıkıntısı Çocuk Dokunmalı Dünyanın En Güzel Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi Eşleştirme Famobi GameMonetize GameSnacks HTML5 İphone iqralar Kabarcık Kabarcık Patlatma Kız Klasik Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum REKLAMSIZ Renkli Bubble Renkli Bubbles Sevimli Stres Stres Atma Tablet Türkçe Vakit Geçirme Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Bubble Woods

Kabarcık Ormanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kabarcık Ormanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu