Kapalı Mekan Spor Oyunları
Oyun Sayısı
38
696 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Dart FRVR

Oyun Açıklaması:

Dart FRVR en popüler pub (bar) oyunlarından biri olan dart ile heyecan verici bir iç mekan deneyimi sunan çevrimiçi bir 3D spor oyunudur.

Dart FRVR nişan alma ve hassasiyetinizi test edecek, bağımlılık yapan bir çevrimiçi dart oyunudur. Oyunun amacı, hedef tahtaya dart atarak mümkün olduğunca çok puan toplamaktır. Tahta, her biri farklı puan değerlerine sahip bölümlere ayrılmıştır. Tahtanın merkezine ne kadar yaklaşırsanız, puanınız o kadar yüksek olur.

Dart FRVR oynamak için farenizi hareket ettirin veya parmağınızı kaydırarak dartınızı nişan alın ve ardından fırlatmak için tıklayın veya dokunun. Mükemmel çekimi elde etmek için atışınızın gücünü ve açısını da ayarlayabilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe, daha küçük hedef bölümleri ve daha yüksek puan değerleri ile zorluk artar. Ayrıca jeton kazanarak veya belirli puanlar alarak yeni dartların ve arka planların kilidini açabilirsiniz. Oyuncular puan kazanmak için hedef tahtasına veya tahtadaki herhangi bir başka hedefe nişan alabilirler.

Hedef tahtası oyunun merkezi noktasıdır ve amacınız hedef tahtasına olabildiğince isabetli bir şekilde vurmaktır. Atıcı, dartı kontrol eder ve hedefi vurmayı umarak onu hedef tahtasına doğru fırlatır. Bu, oyunu atış sporlarını seven herkes için mükemmel bir seçim haline getirir.

Oyunun amacı nişan almak, ateş etmek ve yüksek puan almaktır. Yüksek puan, oyunu oynarken elde etmek istediğiniz şeydir. Oyunu oynamak ücretsizdir ve herhangi bir indirme olmadan çevrimiçi olarak oynanabilir. Masaüstünde, cep telefonlarında veya dokunmatik ekranlı cihazlarda oyun oynamayı sevenler için mükemmel bir oyundur.

Oyun tek oyuncu için tasarlanmıştır ve oynarken dikkatinizi dağıtabilecek hiçbir reklam yoktur. Bu, oyununuza odaklanabileceğiniz ve oynadıkça becerilerinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

Dart FRVR (Darts FRVR) beceri, odaklanma ve hassasiyet gerektiren oyunları oynamayı seven yetişkinler için en ilgi çekici oyunlardan biridir. Hedefe ulaşmaya ve olabildiğince yüksek puan almaya çalışırken sizi saatlerce meşgul edecek bir oyundur.

Genel olarak, salon sporlarını seviyorsanız ve beceri ve beceri gerektiren bir oyun arıyorsanız, Dart FRVR veya Darts FRVR tam size göre. Nişan almaya ve hedef tahtasına vurmaya çalışırken sizi saatlerce meşgul edecek ve eğlendirecek bir oyundur. O halde oyunu çevrimiçi oynayın ve atış becerilerinizi bugün test edin!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2023 23:20:51

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Dart 3D Spor Atıcılık Atıcılık Sporu Atış Beceri Büyükler İçin Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Dart Fare Becerisi Fırlatma FRVR Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 Kapalı Mekan Spor Mouse ile Oynanan Nişan Nişan Alma Nişancı Nişancılık Online Puanlı REKLAMSIZ Rekor Spor Yetenek Yetişkin Yetişkinler İçin Yüksek Skorlu

Orjinal Adı:

Darts FRVR

Dart FRVR oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dart FRVR" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu