Pinpon Oyunları
Oyun Sayısı
15
5.882 oynanma
88 6

Oyunun Adı:

Gerçekçi Masa Tenisi Pro 3D

Oyun Açıklaması:

Hızlı tempolu gerçek ping pong (masa tenisi) aksiyonu cihazınıza geliyor. Cep telefonunuzdaki en heyecan verici spor simülasyonunda rakiplerinizi yenmek için müthiş servisler ve yandan dönüşlü atışlar yapın.

Masa tenisi, bağımsız 3D fizik sistemine dayanmaktadır ve bu gerçekçi masa tenisi oyunu ile Ping-Pong'un hareketi mükemmel bir şekilde hayata geçirilebilir.

Masa tenisi 3D oyna. Sizi gerçekin ötesinde hissettirecek harika ping pong masa tenisi oyunu!

Masa tenisi ya da masa tenisi oynamayı seviyorsanız, bu oyun sizin için büyük bir zorluktur. Kulplarınızı geliştirin, boş zamanınızın tadını çıkarın ve sansasyonel masa tenisi 3D oynama hissi kazanın.

Masa Tenisi 3D muhteşem grafikler, efektler ve harika soundFX ile bir bağımlılık Ping Pong oyunu. En iyi kısmı, AI'ya karşı gerçek hayatta olduğu gibi oynayabilmenizdir. Masa tenisi meydan okumalarına katılırsanız, kariyer modunda yukarı çıkmak için topu şutlayın, çevirin veya döndürün.

Kolay ve hassas kontroller, Gerçekçi Ping Pong fiziği, Güzel 3D grafikler ve Zorlu Rakipler, bunu En İyi Ping Pong Masa Tenisi Sanal oyunu yapar! Topa vurmak için parmağınızı kaydırın, gerçek Masa Tenisi oynamak gibi geliyor.

Parmağınızı masa tenisi topunun gitmesini istediğiniz yöne kaydırın! Kaydırmanızın zamanlaması, geri dönüşü zor olan hızlı bir çekim için çok önemlidir. Tokatlamak için çok erken veya geç başlamak, rakibinize geri dönüşü kolay olan ağır bir vuruş gönderir.

Nasıl Oynanır?

Raketi taşımak için fare veya parmağınızı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.03.2019 23:35:56

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Spor Akıllı Telefon Android Bağımlılık Yapan Büyükler İçin Can Sıkıntısı Dünyanın En Güzel En Güzel En Güzel 3D En İyi En İyi 3D GameDistribution GeishaTokyo Gerçek Gerçekçi Güzel Harika Heyecan Treni HTML5 iqralar Masa Tenisi Meb Mobil Muhteşem Mükemmel Ölmeden Önce Oynanması Gereken Oyunlar Pin Pon Ping Pong Pinpon Profesyonel Spor Süper Tablet Telefon Top Zaman Geçirici Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

Realistic Table Tennis Pro 3D

Gerçekçi Masa Tenisi Pro 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gerçekçi Masa Tenisi Pro 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu