Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
281
3.982 oynanma
82 9

Oyunun Adı:

Bahçe Masalları

Oyun Açıklaması:

Bahçe Masalları, popüler oyun Candy Crush'a benzeyen eğlenceli bir 3'lü eşleştirmeli bulmaca oyunudur. Bu bağımlılık yapan eğlenceli oyunda ekranı temizlemek ve puan kazanmak için bazı güzel çiçekler, meyveler, yapraklar ve diğer bahçe elemanlarını eşleştirmeniz gerekir. Bahçe Masalları sizi güzelce düzenlenmiş bir bahçeye götürür. 700'den fazla heyecan verici seviyede çiçek, meyve ve mantarları birleştir ve topla. Ne kadar çok çiçek ve meyve birleştirirseniz, elde ettiğiniz ekstralar da o kadar güzel olur ve oyunu sizin için kolaylaştırır. Bu büyüleyici cüceler, büyülü krallıklarının her tarafında bulunan bazı bahçeleri temizlemeye çalışıyor. Daha fazla zincirleme reaksiyona neden olacak bonus öğeleri oluşturmak ve her aşamayı temizlemek için 3'ten fazla öğeyi eşleştirin. Ayrıca, meyve sepetleri toplamak veya biraz çamur temizlemek gibi belirli görevleri tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Her seviyeyi 3 yıldızla geç ve Bahçe Masalları ile eğlen! Bahçe cücesi Willy'in yataklarını temiz ve yabancı otlardan uzak tutmasına yardımcı olun. Buzları, su birikintilerini, taşları ve diğer kalıntıları temizleyin, meyve sepetleri toplayın veya kürenizle hazine avına çıkın. Ama benlere dikkat edin, tüm bahçenizi mahvederler! Gerçekten bu büyülü üçleme bulmacası oyununda yardımınıza ihtiyaçları var. Meyve, çiçek ve daha fazlasını birbirine bağlamak için güçlendiriciler ve bulmaca becerilerini kullanırken onlara yardım eder misiniz? Ek para ve diğer hediyeler kazanmak için günlük görevleri veya günlük mücadeleyi tamamlayın. Akılda kalıcı müziği ve zorlu bölümlerin tadını çıkarın. Şimdi ücretsiz online mobil cihazlarınızda Bahçe Masalları oynayın. Her gün seni bekleyen yeni maceralar var. Bu yüzden geri gelmeyi asla unutma! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.04.2019 23:18:29

Benzer Kategoriler:

2019 3'lü Eşleştirme Bayan Bejeweled Bulmaca Büyüklere Candy Crush Saga Eğlence Eşleştirme GameDistribution Gündelik Günlük Herkes İçin HTML5 iqralar Kadın Kız Klasik Bulmaca Level Level Atlamalı Meb Meyve Meyve Eşleştirme Mobil Mücevher Eşleştirme Oyun Oynamak İstiyorum Sebze Eşleştirme SoftGames Tablet Türkçe Yetişkin Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Garden Tales

Bahçe Masalları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bahçe Masalları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu