Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
100
761 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

Hayvanat Bahçesi Hikayeleri

Oyun Açıklaması:

Hayvanat Bahçesi Hikayeleri, StoryZoo dünyasını keşfedebileceğiniz çeşitli mini oyunlar içeren, çocuklar için mükemmel bir eğitici video oyunları koleksiyonudur. Hafıza, kelime oyunları, resimli bulmacalar ve daha fazlası gibi çeşitli eğitici-eğlenceli oyunlara sahiptir. Bu, çocukların kelimeleri eğlenceli bir şekilde öğrenirken hayvanat bahçesi ve çiftlik hayvanlarıyla tanışmalarına yardımcı olacaktır.

Ayı Bax, Papağan Pepper ve Maymun Toby gibi StoryZoo karakterleri oyunda görünerek oyunculara biraz daha aşinalık kazandırıyor.

Oyunun ana yeri, çocukların mini oyunlar oynamaya davet edildiği bir sınıftır. Mini oyunlar, aydınlatılmış oyun öğeleriyle gösterilir. Bunlara tıkladığınızda ilgili mini oyun başlatılacaktır. Tüm mini oyunlar, fare veya dokunmatik ekran kullanılarak kolayca kontrol edilebilir.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.04.2023 02:59:31

Benzer Kategoriler:

2023 Anaokulu Anaokulu Öğrenme Bulmaca Cool Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Eğitici Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için İngilizce Çocuklara Göre EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Erkek GameDistribution Hafıza Harika Hayvan Hayvanat Bahçesi Hayvanlar Hikaye HTML5 İngilizce İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum Kelime Keşfetme Kızlar İçin Meb MentalUP Micro Mikro Mini Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Okul Öncesi Öğrenme Online Öğrenci Öğrenme Öğretici Öğretmen Sınıf TRT Çocuk Ücretsiz Video

Orjinal Adı:

StoryZoo

Hayvanat Bahçesi Hikayeleri oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hayvanat Bahçesi Hikayeleri" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu