Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
279
2.284 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Hayvanat Bahçesi Patlaması

Oyun Açıklaması:

Bu renkli bulmaca oyununda sevimli hayvan küplerini eşleştirin! Hayvanat bahçeniz için onları toplamak ve ilerlemek için tüm görevleri tamamlamak için aynı renkteki en az iki hayvana dokunun. Özel güçlendiriciler oluşturmak için aynı türde birden fazla yaratığı eşleştirmeye çalışın ve bunları büyük patlama efektleri için birleştirin. Siz ilerledikçe, zorluklar o kadar zorlaşacaktır. Sıkışmanız durumunda, dükkandan ilave güçlendiriciler satın alabilirsiniz... Kesinlikle kullanışlıdırlar! Tüm 100 seviyeyi 3 yıldızla bitirebilir misin?

Süper bir bulmaca oyununda maceraya katılın ve sevimli hayvan küplerini eşleştirin! Oyun basit: Sadece hayvanat bahçeniz için onları toplamak ve ilerlemek için tüm görevleri tamamlamak için aynı renkteki en az iki hayvana dokunun.

Aynı türde birden fazla yaratıkla eşleşirseniz, özel güçlendiriciler oluşturabilirsiniz: arılar, sıralarınız olsa dikey veya yatay olarak vurarak, sevimli skunk'lar kokuşmuş spreylerini kullandıkları anda herkesi yarıçap içinde iterler. Bu özel ürünleri devasa bomlar için bir araya getirmeye çalışın ve 100 zorlu bölüme çıkın! Size yardımcı ödüller veren hazine sandıklarını açmak için yıldızları kazanın ve günlük hediyeniz için her gün tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Oyunda ilerledikçe, zorluklarda bir o kadar zorlaşır: çok küçük kafesleri serbest bırakır, kutuları tahrip eder ve zehirli mantarları temizler - hayvanat bahçenizde mutlaka yapılması gerekenler vardır! Zorlandığınız durumlarda ve gerekli görevleri tamamlayamıyorsanız, mağazadan ilave destek satın alın ve bunları seviye içerisinde kullanın. Zoo Boom'da bütün yıldızları kazanabilir misin?

Özellikleri:
- 100 renkli seviye ve sık içerik güncellemeleri.
- Maceranızı tamamlamanıza yardımcı olacak eğlenceli hayvan karakterleri ve çeşitli süper güçlendiriciler.
- Günlük ödüller ve hazine sandıkları.

Nasıl Oynanır?

Hayvanları patlatmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.09.2019 17:40:58

Benzer Kategoriler:

2020 Bokigame Bulmaca Çocuklar için Bulmaca Çocuklar için Eşleştirme Eşleştirme Famobi GameMonetize GameSnacks Gündelik Günlük Hayvan HD HTML5 Level REKLAMSIZ Renkli Sevimli Şirin

Orjinal Adı:

Zoo Boom

Hayvanat Bahçesi Patlaması oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hayvanat Bahçesi Patlaması" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu