Hayvan Oyunları
Oyun Sayısı
161
312 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Tıklamalı Hayvanat Bahçesi

Oyun Açıklaması:

Tıklamalı Hayvanat Bahçesi (Idle Zoo Safari Rescue), büyüleyici safari hayvanlarıyla dolu kendi hayvanat bahçenizi yönetebileceğiniz Idle oyundur! Bir fil ile başlayın, papağanlar, kurtlar, ayılar dahil çok çeşitli hayvanların ve gizemli Afrika Safarilerinden gelen diğer inanılmaz sürprizlerin kilidini açacaksınız. Hayvanlarınızın yeteneklerini geliştirin ve onları iyi beslemeye devam edin. Ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız! En iyisi ne biliyor musun? Daha fazla yeşil güç elde etmek için hayvanlarınızı bile serbest bırakabilirsiniz, böylece daha da fazla yükseltmenin kilidini açabilirsiniz! Safarilerin vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız?

Nasıl Oynanır?

Para toplamak için hayvanlara Sol Fare Tuşu ile Tıklayın!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.01.2024 14:31:19

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 1001 Çocuk Çocuklara Göre Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Friv Hayvan Hayvanat Bahçesi HTML5 Idle igroutka Mouse ile Oynanan Para Poki Rahat REKLAMSIZ Tek Kişilik Tıklama Tıklamalı Ticaret VK Play Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Idle Zoo Safari Rescue

Tıklamalı Hayvanat Bahçesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tıklamalı Hayvanat Bahçesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu