Kapalı Mekan Spor Oyunları
Oyun Sayısı
38
3.341 oynanma
74 9

Oyunun Adı:

3D Masa Hokeyi

Oyun Açıklaması:

Reaksiyon becerilerinizle ilgili olan popüler arcade spor oyununun bu hızlı 3D versiyonunu oynayın! Mobil cihazınızda bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynayın. Becerilerinize uyan bir zorluk seviyesi seçin ve hedef puanı belirleyin. Tüm zamanların en eğlenceli oyunlarından olan masa hokeyi ya da diğer adıyla hava hokeyi oyununun bu inanılmaz güzel hazırlanmış simülatöründe heyecan verici bir deneyim yaşayın. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Raketinizi hareket ettirmek için parmağınızı veya farenizi kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.05.2019 22:34:58

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa Futbolu 2 Kişilik Masa Hokeyi 2 Kişilik Spor 2 Oyunculu 2019 3 Boyutlu 3D 3D Hokey 3D Spor Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bağımlılık Yapan Beceri Bilgisayara Karşı Can Sıkıntısı Eğlence Eğlence Salonu Eğlenceli En Güzel En İyi Famobi Hava Hokeyi Hokey HTML5 iqralar Kapalı Mekan Spor Masa Masa Futbolu Masa Hokeyi Meb Mobil MSN Okul Oyun Salonu Popüler Reaksiyon Spor Tablet Tüm Zamanların En İyi WebGL Y8 Yetenek Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

3D Air Hockey

3D Masa Hokeyi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"3D Masa Hokeyi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu