Tank Oyunları
Oyun Sayısı
56
2.709 oynanma
73 13

Oyunun Adı:

Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonu

Oyun Açıklaması:

Farklı görevler, yüksek kaliteli tanklar ve gerçekçi harita savaşı ile bir savaş tankını kontrol edebileceğiniz Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonuna hoş geldiniz.

Şehirde bir savaş var! Herkesi bu savaştan kurtaracak kişi siz olabilirsiniz. Tankı doğru şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenene kadar kolay olmayacak! Aracınız patlarsa kaybedersiniz, kolay değil. Her kazandığınızda iyi işler için biraz para kazanırsınız! Neyse her zaman olduğu gibi oynamak eğlenceli. Gerçekçi Tank Savaşı Simülatörü oyununda her şey kolay olmayacak! Anlamak için öğreticiyi tamamlamanız ve daha sonra atış tekniklerinizle başlamanız gerekecek!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Fare: Ateş Etme
Boşluk Çubuğu: Hedef Alma

Tab: Görevi Yeniden Başlat
Sol Shift: Fareyi göster ve seviyeden çıkış

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.05.2020 22:45:03

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3d Simülasyon 3D Simülatör 3D Tank Aksiyon Asker Askeri Atış BestCrazyGames GameMonetize Gerçek Gerçekçi HTML5 Mentolatux Online Ordu Savaş Savaş Tankı Simülasyon Simülatör Tank Tank Savaşı Tank Savaşları Tank Simülasyonu Tank Simülatörü Tanklar Tankların Savaşı Unity WebGL

Orjinal Adı:

Realistic Tank Battle Simulation

Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu