Tank Oyunları
Oyun Sayısı
58
246 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Robo-Tank Savaşları

Oyun Açıklaması:

Yıkılabilir, batan bir adada geçen çılgın bir çevrimiçi Battle Royale. Gelişmiş taktikler ve güçlü silahlar kullanarak rekabeti ortadan kaldırmak için özel robot tankınızdan roketleri ateşleyin.

Hedefin rakiplerden daha uzun süre hayatta kalmak olduğu bu hızlı çatışmada güçlü, duvara tırmanan, roket ile zıplayan, topçu pompalayan robot tanklar tercih edilen araçtır. Cephaneliğinizi geliştirmek için ganimeti toplayın, siper almak ve gömülü hazineyi toplamak için araziye tünel açın ve ayakta kalan en güçlü kişi olmak için yükselen su seviyelerinden kaçının!

Eğlenceli ve hızlı tempolu roket fırlatmalı çok oyunculu Robo-Tank Savaşları!

Bir grup başka tanka karşı aksiyona katılın ve bırakın parçalansın! Oyun tarzınızı, yükünüzü seçin ve bu benzersiz, yandan kaydırmalı Battle Royale'de ayakta kalan son tank olmak için diğerlerinden daha uzun süre dayanmaya çalışın.

Burası normal bir ada değil...Batıyor! Su hattının üzerinde kalın yoksa ışık söner! Silahlar aynı zamanda araziyi de yok eder; bu yüzden Dikkat Edin!

Bu kötü tank botları nereden geldi? Onları kim kontrol ediyor ve neden? Kötü robotları yenmek için birlikte çalışarak Adanın sırlarını açığa çıkarın.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Fare: Nişan Al/Vur

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.01.2024 18:15:36

Benzer Kategoriler:

2D Ada Aksiyon Android Arena Arena Savaşı Arena Savaşları Ateş Etme Atış Battle Royale Bomba Browser Cool Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Çok Oyunculu Eğlenceli En İyi Erkek Google Play Hayatta Kalma Hızlı Tempolu HTML5 IO İmha İmha Etme İphone Multiplayer Online Ölüm Oyunu PC Platform REKLAMSIZ Robo-Tank Roket Savaş Steam Su Survival Tank Tank Atışı Tank Savaşı Tank Savaşları Tarayıcı Yer Çekimi Yerçekimi Yıkım Yok etme Yoket Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Rocket Bot Royale

Robo-Tank Savaşları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Robo-Tank Savaşları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu