Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
4.521 oynanma
88 3

Oyunun Adı:

2. Dünya Savaşları

Oyun Açıklaması:

2. Dünya Savaşları en sevdiğiniz stratejik savaş oyunu World Wars'ın devamı niteliğindedir. Daha bitmedi askerler! Fethedilecek başka bir harita karmaşası. Bu çevrimiçi oyunda amacınız mümkün olduğu kadar çok bölge kazanmaktır. Tek seferde kaç orduyu yenmek istediğinizi seçin ve savaşa hazırlanın. Savaş moduna girdikten sonra, kendi üslerinizi kaybetmeden haritayı nasıl ele geçireceğinize dair bir plan hazırlayın. Sıranızı bitirdiğinizde, diğer taraf tüm saldırılarını bitirene kadar savunmasız kalırsınız. Oturan ördek olmayın! Savaşa dayalı bu ilginç ve benzersiz oyuna katılın ve oynayın.

Merhaba, tüm RISK masa oyunu hayranları! 2. Dünya Savaşları (World Wars 2) tamamen destansı savaşlar ve mükemmel stratejilerle ilgilidir. 2. Dünya Savaşları kesinlikle size popüler masa oyunu Risk'i hatırlatacak, bana göre daha çok Axis & Allies adıyla geçmiş yılların harika bir strateji oyunu gibi görünüyor.

2. Dünya Savaşları oyununda birliklerinize tıklamak için farenizi kullanın ve ardından saldırmak istediklerinize tıklayın. Kendi haritanızı seçebilir veya rastgele bir harita seçebilirsiniz. Bölgeleriniz birbirine bitişikse kazanmak daha kolay olacağından, bölgelerinizin başlangıçta nerede olduğuna dikkat edin. Karşı karşıya gelmek istediğiniz orduyu seçin; bunların tümü yapay zeka olacaktır. Haritadaki her sayı, birim sayısını ve kaç zarın atıldığını gösterir. Oyunu kazanmanız için size avantajlar sağlayacak kartları alt sekmede bulacaksınız.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.06.2021 14:01:25

Benzer Kategoriler:

1. Dünya Savaşı 1914 2. Dünya Savaşı AddictingGames Alan Büyütme Android Asker Askeri Axis and Allies Bilgisayar Birinci Dünya Savaşı Birlik Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Dünya Dünya Savaşı Dünya Savaşları Egemenlik Ele Geçirme En İyi En İyi Strateji Epik Epik Savaş Fethetme Fetih Flash Flaş General Global Hakimiyet Harita HTML5 Hükmetme IzzYgames İkinci Dünya Savaşı iOS Komutan Kumandan Kutu Küresel Masa Masaüstü Mobil Online Online Strateji Ordu Oyunlar PC REKLAMSIZ RISK Savaş Savaş Strateji Savaş Stratejisi Strateji Strateji Savaş Stratejik Stratejik Savaş Taktik Taktik Savaşı Taktiksel Telefon Toprak Kazanma Ücretsiz Ülke WW2 Yetişkin Yetişkinler İçin Zafer

Orjinal Adı:

World Wars 2

2. Dünya Savaşları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"2. Dünya Savaşları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu