Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
1.594 oynanma
85 7

Oyunun Adı:

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası

Oyun Açıklaması:

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası (Stick War: Legacy) oyununu oynayın. Ordunuzu oluşumlarda kontrol edin veya her birimde oynayın, her çöp adam üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Birimler oluşturun, altın madenciliği yapın, Kılıç, Mızrak, Okçu, Büyücü ve hatta Dev'in yolunu öğrenin. Düşman heykelini yok edin ve tüm bölgeleri ele geçirin!

Inamorata adlı bir dünyada, kendilerini kendi uluslarının teknolojisine adamış ve egemenlik mücadelesi veren ayrımcı uluslarla çevrilisiniz. Her ulus, savunmak ve saldırmak için kendine özgü bir yol geliştirdi. Eşsiz zanaatlarından gurur duyarak, ibadet noktasına takıntılı hale geldiler ve silahları dine çevirdiler. Her biri kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerin ilahi müdahale olarak iddia ettiği ya da sizin bileceğiniz şekliyle... savaş yoluyla diğer tüm uluslara kendi politikalarını öğretmeye kendilerini adadılar.

Diğerleri okçunun yolu "Archidonis", kılıcın yolu "Swordwrath", büyücünün yolu "Magikill" ve Mızrak yolu "Speartons" olarak bilinir.

Siz "Düzen" (Order) denen ulusun liderisiniz, yolunuz barış ve bilgidir, halkınız silahlarına tanrılar gibi tapmaz. Bu, sizi çevredeki uluslar tarafından sızma için bir işaret yapar. Savunmak için tek şansınız, önce saldırmak ve yol boyunca her ulustan teknoloji elde etmektir.

Nasıl Oynanır?

Temel Kontroller:

WASD veya Ok Tuşları: Birimleri Taşı
W/D veya Sol/Sağ Ok Tuşları veya Fare: Ekranı Kaydırma
Boşluk Tuşu: Saldırı ve Maden Kazma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.06.2023 14:13:14

Benzer Kategoriler:

1001 Aksiyon Altın Altın Madenciliği Altın Madencisi Altın Madeni Android App Store Asker Bağımlılık Yapan Birim Büyücü Çevrimdışı Çöp Adam Çöp Adam Savaşı Çubuk Adam Çubuk Adam Savaşı Dev Engellenmemiş Eski Flash Flaş Geçmiş Gerçek Zamanlı Gerçek Zamanlı Strateji Gladyatör Google Play Gündelik İmparatorluk İnşa İnşa Etme iOS iPad İphone Kılıç Kocaman Kule Savunma Kule Savunması Maden Maden Çıkarma Maden Kazısı Maden Kazma Maden Ocağı Madenci MaxGames Mızrak Miras Mobil Ok Ok ve Yay Okçu Online Ordu PC Poki REKLAMSIZ Savaş Savaş Strateji Savaş Stratejisi Savunma Sopa Adam Sopa Adam Savaşı Soyut Sparta Stick Stickman Stickman Savaşı Stickmen Stickpage Strateji Tablet Taktik Taktiksel Tek Oyunculu Tower Defense Ücretsiz Yükseltme

Orjinal Adı:

Stick War Legacy

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu