Kılıç Dövüşü Oyunları
545 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çöp Adam Kılıç Savaşları

Oyun Açıklaması:

Çöp Adam Kılıç Savaşları (Stick Warrior: Hero Battle), sıfır yerçekimli bir ragdoll fiziği dövüş oyunudur. Arenada kendinizi zorlayın ve rakibinizi alt edin.

Stick Ragdolls'un savaşı! Çöp Adam Kılıç Savaşları oyunu çeşitli tehlikeli arenalarda başlıyor! Bu çöp adamlar çöp adam topluluğunun kahramanlarıdır. Her birinin kendine ait silahı ve farklı dövüş yetenekleri var.

Çöp Adam kahramanlarının savaşı başlamak üzere ve tüm savaşçılar 1 veya 2 oyunculu düellolarda birbirleriyle yüzleşmeye hazır. Çöp Adam Kılıç Savaşı, tuzaklarla dolu arenalarda şiddetli ve yoğun bir mücadele sunuyor. 8 Çöp Adam; Red Grave, Green Nightmare, Polarity Web, Crimson Savior, Dark Justice, Quick Slash, Aqua Blade ve Mr. Superior farklı silahlar kullanacak ve kendi dövüş tarzlarına sahip olacak. Çatışmalarda özel güçler toplamayı unutmayın, çoğu size avantaj sağlayacak ama ceza verecek olanlara da dikkat edin. Çöp Adam Kılıç Savaşçıları, tamamlanması gereken 20'den fazla seviye içeren bir solo mod, aynı bilgisayarda rekabet edebileceğiniz 2 oyunculu bir mod ve düşman dalgalarına karşı mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmanız gereken "sonsuz" bir mod sunuyor.

Bir arkadaşınızı arayın ve birlikte bu eğlenceli sopa adam savaşının tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: WASD veya Ok Tuşları
2. Oyuncu: Ok Tuşları

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.02.2024 20:58:50

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Çöp Adam Dövüşü 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu 2D Aksiyon Arena Arena Dövüşü Arena Savaşı Arena Savaşları Çöp Adam Çöp Adam Dövüş Çöp Adam Dövüşü Çöp Adam Savaşı Çubuk Adam Dövüş Dövüş Alanı Düello Engellenmemiş Epik Epik Savaş Erkek Fizik Tabanlı HTML5 igroutka İki Kişilik Kahraman Kan Kanlı Kavga Kılıç Kılıç Dövüş Kılıç Dövüşü Kılıç Savaşı Kılıç Savaşları Kılıç Ustası Kılıç Ustası Stickman Klavye ile Oynanan Kukla Ok Tuşları Online Ragdoll REKLAMSIZ RHM Interactive Savaşçı Sopa Adam Stick Stickman Stickman Dövüş Twoplayergames WASD

Orjinal Adı:

Stick Warrior Hero Battle

Çöp Adam Kılıç Savaşları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam Kılıç Savaşları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu