Masa Oyunları
Oyun Sayısı
86
3.057 oynanma
65 8

Oyunun Adı:

Gemi Savaşları Amiral Battı

Oyun Açıklaması:

Hazır ol, nişan al, ateş! Popüler savaş gemileri masa oyununa benzer bir oyun. Bu klasik deniz savaşı oyununda tüm düşman gemilerini yok edin. Bilgisayara karşı veya aynı cihazda bir arkadaşınıza karşı oynayın ve gemilerinizi şebekeye yerleştirin. Rakibin gemilerinin yerini tahmin etmek için 5 atışınız var. Düşman donanmasını batırın ya da mağlup olun!

Nasıl Oynanır?

Tekneleri yerleştirmek ve saldırmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.11.2019 19:21:46

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Amiral Battı 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu Aile Amiral Battı Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Battleship Battleships Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Göre Deniz Deniz Filosu Deniz Savaşı Donanma Eğlence Eğlenceli Famobi Fare ile Oynanan Gemi Gemi Batırma Gemi Savaşı HTML5 Klasik Masa Online Savaş Savaş Gemisi Savaş Stratejisi Sıra Tabanlı Strateji Tahmin Tahmin Etme Tekne Tekne Savaşı Tekne Savaşları Türkçe Ücretsiz Zaman Geçirici Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

Boat Battles

Gemi Savaşları Amiral Battı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gemi Savaşları Amiral Battı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu