Tank Oyunları
Oyun Sayısı
58
66 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Ağır Tank

Oyun Açıklaması:

Ağır Tank dünyayı gizli güç istilasından kurtarmanız gereken bir aksiyon oyunudur. Yan kaydırmalı bir oyun olduğundan tank yalnızca sola ve sağa hareket edebilir. Oyun 2 oyun modu (Görev ve Hayatta Kalma) ile birlikte 19 seviyeye sahiptir. Görev modunda sayısız düşmanı yok etmeli ve sonunda bir boss'u yenmelisiniz. Bir boss'u yendikten sonra, tankınızı çeşitli silahlar ve güçlendirmelerle yükseltebileceğiniz cephaneliği ziyaret edeceksiniz. Dokuz boss'u geçtikten sonra, en baştan geri dönmeniz ve son boss'a kadar aynı dokuz boss'u (yükseltilmiş versiyonlar) yok etmeniz gerekecek. Hayatta Kalma modunda, yok edilene kadar hiç bitmeyen bir düşman dalgasına karşı hayatta kalmanız gerekecek. Zamanla dalgalar düşmanlarla daha da kalabalıklaşır ve zorluk daha da artar.

Nasıl Oynanır?

Fare: Tankı kontrol etmek için sol fare düğmesini sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2024 16:06:54

Benzer Kategoriler:

2. Dünya Savaşı 2D Ağır Aksiyon Android Bomba Bölüm Sonu Canavarı CrazyGames Çocuk Dünya Savaşı Engellenmemiş Fare Becerisi HTML5 II. Dünya Savaşı igroutka Kaçınma Mouse ile Oynanan Patron REKLAMSIZ Savaş Tank WW2

Orjinal Adı:

Heavy Tank

Ağır Tank oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ağır Tank" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu