3D Oyunlar
Oyun Sayısı
66
4.294 oynanma
68 14

Oyunun Adı:

Renk Tüneli 3D

Oyun Açıklaması:

Renkli Tünel 3D, Slope ve Run 3'ten ilham alan hızlı tempolu bir kaçış oyunudur. Renkli Tünel 3D, hareketli engellerle ve renklerle dolu zorlu bir parkur yarış oyunudur. Renkli bir tünelde yanan bir hızla ilerliyorsunuz ve farklı şekillerde engellerden kaçınmanız gerekiyor. Amacınız tünelin sonuna çarpmadan ulaşmak. Bu kadar yüksek hızda boşluklardan güvenli bir şekilde geçmek için çok hızlı hareket etmeniz gerekecektir. Renkli Tünel 3D, Tunnel Rush'tan esinlenilmiş yüksek hızlı bir 3D koşu oyunudur. İlk birkaç tuzağı geçtikten sonra, yolunuzu tıkayan yeni nesnelerle karşı kendinizi farklı yollarda bulacaksınız. Ne kadar ileri gidersen, o kadar hızlı gidersin. Reflekslerinizi netleştirin ve Renkli Tünel ile eğlenin.

Nasıl Oynanır?

Hareket etmek için Sol/Sağ Okları kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.04.2019 22:11:51

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Tünel Arcade Beceri Engelli Friv GameDistribution Hızlı Hızlı Reaksiyon Hızlı Tempolu HTML5 iqralar Meb Mesafe Mobil Reaksiyon Refleks Renk Sakınma SilverGames Tablet Tünel Unity WebGL

Orjinal Adı:

Color Tunnel 3D

Renk Tüneli 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Renk Tüneli 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu