Boyama Oyunları
Oyun Sayısı
112
2.608 oynanma
83 3

Oyunun Adı:

Eğlenceli Renkler

Oyun Açıklaması:

Sizin veya çocuklarınızın yaratıcı fikirlerini fark etmesine yardımcı olacak yeni boyama oyunu! Bu oyunda çeşitli boyama sayfaları kategorileri ve çizim için bir mod bulacaksınız! Sonsuz bir renk paletine ve Eğlenceli Renkler'deki çeşitli fırçalara ek olarak, kendi resimlerinizi ve fotoğraflarınızı karşıya yükleme olanağı da vardır! Gözlerinizin uzun süre ekranın önünde olmaktan yorulmaması için arayüzü gece moduna geçirebilirsiniz! Başyapıtınızı bitirdiniz mi? Oyundan çıkmadan yazdırmak veya cihazınıza kaydetmek için gönderin!

Özellikleri:
- Çizim ve renklendirme modu.
- Gözlerin korunması için karanlık tema.
- Oyuna fotoğraf yükleme.
- Oyundan baskı çizimleri.
- Çizimin cihaza kaydedilmesi.
- Çocuklar için sezgisel kontroller.
- Tuvali yakınlaştır/uzaklaştır.

Nasıl Oynanır?

Çizim veya renklendirme için ekrana dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.05.2020 22:31:53

Benzer Kategoriler:

Aile Anaokulu Araba Boyama Bebekler İçin Bebeklere Göre Boya Boyama Boyama Kitabı Boyama Sayfaları Boyama Sayfaları Yazdırılabilir Büyükler İçin Boyama Çizim Çocuk Çocuklar İçin Boyama Sayfaları Çocuklar için Eğitici Eğitici Eğitim Eğitsel Eğlence GameMonetize Hayvan Boyama Hayvan Boyama Sayfaları HTML5 Kız Kreş Meb Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Oluşturma Online Öğretici RadBrothers Renk Renklendirme Resim Ressam Tasarım Tasarlama TRT Çocuk Ücretsiz Yazdırılabilir

Orjinal Adı:

Fun Colors

Eğlenceli Renkler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Eğlenceli Renkler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu