Bilardo Oyunları
Oyun Sayısı
40
795 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Eğlenceli Bilardo

Oyun Açıklaması:

Eğlenceli Bilardo geleneksel bilardo kurallarının dışına çıkan, bağımlılık yapan bir çevrimiçi bilardo oyunudur. Oyunun amacı, zaman sınırı olmaksızın yan ceplere mümkün olduğunca çok top atmaktır.

Bu oyunda, isteka topunuzdaki sayı ile gösterilen sınırlı sayıda atışınız olacak. İsteka topunun numarası sıfıra geldiğinde oyunu kaybedersiniz. Ancak masadaki topların ceplere atılmasını sağlayarak ekstra toplar kazanabilirsiniz.

Oyun, dokunmatik ekran, yalnızca fare, tabletler, cep telefonları ve PC'ler dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda oynanabilir ve bu da herkesin kolayca erişebilmesini sağlar.

Eğlenceli Bilardo (Pool Rush FRVR) hassasiyet ve fare becerisi gerektiren bir arcade oyunudur. Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor, bu da onu kadınlar, erkekler, çocuklar, kızlar ve yaşlılar dahil herkes için eğlenceli bir oyun haline getiriyor. Basit ama büyüleyici oynanışıyla Eğlenceli Bilardo (Pool Rush FRVR) sıkıldığınızda veya boş zamanınız olduğunda oynamak için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Oyunun yüksek puan sistemi oyuna rekabetçi bir unsur ekleyerek oyuncuları önceki denemelerinden daha yüksek puan alma becerilerini ve yeteneklerini geliştirmeye teşvik eder. Üstelik oyunun tamamen ücretsiz olması ve reklam içermemesi, oyuncuların oyun keyfini hiçbir kesinti olmadan yaşamalarına olanak sağlıyor.

Özetle, Eğlenceli Bilardo veya Pool Rush FRVR, geleneksel bilardo oyunlarına canlandırıcı bir dokunuş sunan harika bir oyundur. Erişilebilirliği, bağımlılık yaratan oynanışı ve yüksek puan sistemi, onu eğlenceli, zorlu ve zaman geçirmek için müthiş bir oyun arayan oyuncular arasında popüler bir seçim haline getiriyor.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.05.2023 01:03:11

Benzer Kategoriler:

18 Yaş Bağımlılık Yapan Bayan Beceri Bilardo Bilardo Topu Bilgisayar Billiards Büyükler İçin Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Cool Çevrimiçi Delik Dokunmatik Ekran Dünyanın En Güzel Eğlenceli Eğlenceli Araba En Güzel En İyi Erkek Fare Becerisi FRVR Herkes İçin HTML5 Kadın Kapalı Mekan Spor Masaüstü Mini Mobil Mouse ile Oynanan Müthiş PC Pool REKLAMSIZ Rekor Skor Spor Tablet Top Ücretsiz Vakit Geçirme Yetenek Yetişkin Yetişkinler İçin Yüksek Skorlu Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Pool Rush

Eğlenceli Bilardo oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Eğlenceli Bilardo" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu