Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
38
398 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Süper Eğlenceli Yapboz

Oyun Açıklaması:

Süper Eğlenceli Yapboz (Jigsaw Blast) sizi saatlerce eğlendirecek bir bulmaca oyunudur.

Oynamak için yeni bir ücretsiz jigsaw puzzle (parçalı bulmaca) oyunu arıyorsanız, başka yere bakmayın! Sonsuz gibi görünen fotoğraf ve yapboz parçası şekilleriyle Jigsaw Blast (Yapboz Patlaması), yapboz kaşıntınızı giderecek ve tekrar tekrar oynamaya gelmenizi sağlayacak!

Klasik yapboz bulmacalarının bu modern, benzersiz versiyonunda şansınızı deneyin. Farklı şekil ve boyutlardaki yapboz parçalarını kullanarak, süre dolmadan dört çevrimiçi yapboz bulmacasını birleştirmeniz istenecek.

Bunu diğer çevrimiçi yapboz oyunlarından ayıran çeşitli faktörler var. Birincisi, büyük bir yapboz yerine, amaç dört küçük yapbozu tamamlamaktır. Ayrıca, birkaç bulmaca parçasından oluşan bir havuzdan seçim yapmak yerine, bu bulmaca oyunu sizin için birini seçecek ve onu doğru şekilde yerleştirene kadar başka bir parçaya geçemezsiniz.

Son olarak, bu çevrimiçi bulmaca oyununa yeni bir eğlence unsuru ve rekabet baskısı katacak şekilde, süre dolmadan dört yapbozu tamamlamanız gerekecek. Çok çok eğlenceli!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.01.2024 23:07:32

Benzer Kategoriler:

AOL Arkadium Bağımlılık Yapan Bozyap Bulmaca Büyükler İçin Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Cool Çevrimiçi Çok Eğlenceli Dünyanın En Güzel Eğlenceli En İyi Gündelik Herkes İçin HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Klasik Klasik Bulmaca Kutu Masa Mouse ile Oynanan Online Parçalı Bulmaca Puzzle REKLAMSIZ Süper Süreli Ücretsiz Yapboz Yapboz Patlaması Yetişkin Yetişkinler İçin Zaman Geçirme Zaman Öldürme Zamanlı

Orjinal Adı:

Jigsaw Blast

Süper Eğlenceli Yapboz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Eğlenceli Yapboz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu