Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
120 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Süper Akıcı Futbol

Oyun Açıklaması:

Süper Akıcı Futbol (Super Liquid Soccer), disket tarzı futbol oyununda en sevdiğiniz ülkeyi seçebileceğiniz, Punyrobot tarafından yapılan hızlı tempolu bir arcade futbol oyunudur! Aşırtma geçişlerinden ara paslara kadar pek çok farklı oynama yönteminiz var, bu yüzden oyun tarzınızı bulun ve Kadınlar Dünya Şampiyonu olup olamayacağınızı görün! Ayrıca penaltılar da oynayabilirsiniz, bu yüzden kramponlarınızı giyin ve biraz top kurtarmaya hazırlanın! Baskıyı kaldırabilir ve dünya şampiyonu olabilir misiniz?

7 kişilik çılgın futbol eğlencesi. Süper Akıcı Futbol, Sensible Soccer, Kick Off ve Goal gibi klasik oyunların ruhuna sahip bir futbol oyunudur!

Nasıl Oynanır?

Hareket: WASD
Pas: M
Şut: J
Aşırtma: L
Derinlemesine pas/Araya atılan pas: I
Oyuncuyu değiştir: Q veya E
Hızlı Koşma: P veya O

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.01.2024 23:33:37

Benzer Kategoriler:

1001 2023 3D 3D Futbol 3D Maç 3D Spor 4399 Akıcı Arcade Atari Ball Bilgisayara Karşı Dünya Kupası Erkek FIFA FIFA Dünya Kupası FIFA Kadınlar Dünya Kupası FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 Friv Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Gol Hızlı Hızlı Tempolu HTML5 Kadın Kadınlar Dünya Kupası Klavye ile Oynanan Mac Maç Maç Yapma Online PC Poki REKLAMSIZ Spor Steam Süper Tempolu Top Ücretsiz World Cup

Orjinal Adı:

Super Liquid Soccer

Süper Akıcı Futbol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Akıcı Futbol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu