Boks Oyunları
Oyun Sayısı
16
681 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk

Oyun Açıklaması:

Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk, ağızları açık bırakan atari tarzı nakavtlarla oynanan maçlar sonrasında ağır sıklet dövüş aksiyonunun olduğu en iyi aksiyon boks oyunu olmaya aday.

Size saldırmak için her iki taraftan gelen tüm boksörleri yumruklamaya çalışın. Hepsini döv. Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk gelmiş geçmiş en iyi aksiyon boks oyunlarından biri olmaya her zaman aday olabilir.
Tonlarca boksöre ve patronlarına karşı savaşın. Gürlemeye hazır olun! Onları bayıltabilir misin? Tüm boks tekniklerini kullanabilirsiniz: yumruk, çapraz, aparkat, direkt yumruk. Gücünüzü artırmak ve hepsini yenmek için özel hareketlerin kilidini açın. Hatta kafa atma, tekme, gizli saldırı gibi yetkisiz vuruşların kilidini açabilirsiniz. Onları yok etmek için yeterli değil mi? Onlara sandalyeler, şişeler ve hatta çok sadık köpeğinizi bile atabilirsiniz. Sahip olduğunuz her şeyi verin. Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk, piksel ve retro oyunlara müthiş bir övgüdür. Oyun salonlarında oynarken 80'lerin ve 90'ların enerjisini hissedin. En sevdiğiniz boks filmini hatırlayın ve bu klasik oyunda sevilen bir boks kahramanı olun.

Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak aksiyon dolu bir boks oyunu. Bu oyunda, rakiplerini yenmek için yumruklarını ve hızlı reflekslerini kullanması gereken yetenekli bir boksör olarak oynuyorsunuz.

Öğrenmesi kolay kontroller ve çarpıcı grafiklerle Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk (Boxing Fighter Super Punch), sizi saatlerce oyuna bağlayacak sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Favori boksörünüzü seçebilir ve özelleştirerek tamamen kendinize ait hale getirebilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe, becerilerinizi test edecek ve sizi sınırlarınızı zorlayacak, giderek daha zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız. Ancak doğru strateji ve güçlü bir yumrukla zirveye çıkıp boks şampiyonu olabilirsiniz.

Ringe girmeye ve Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk'ta yeteneklerinizi sergilemeye hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları veya Dokunmatik Ekran: Yumruk

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.04.2023 16:19:07

Benzer Kategoriler:

2D 8 Bit Aksiyon Arcade Atari Atari Salonu Boks Boks Dövüş Boks Kulübü Boks Şampiyonası Boks Turnuvası Boksör Cool Çılgın Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Ekran Dövüş Dövüş Kulübü Dövüş Sporları Dövüş Sporu Dövüşçü En Güzel En Güzel Boks En Güzel Spor En İyi Erkek Eski Eski Arcade Eski Konsol Eski Tarz Geliştirme Güzel Harikulade HTML5 Kavga Kavga Etme Kavgacı Klas Klasik Laptop Muhammed Ali Nakavt Nostalji Nostaljik Online PC Piksel Playtouch REKLAMSIZ Retro Spor Süper Türkçe Yumruk Yumruk Atma Yumruklama Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Boxing Fighter Super Punch

Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Boks Dövüşçüsü: Süper Yumruk" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu