Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
3.192 oynanma
78 3

Oyunun Adı:

Eğlenceli Tavşan Mantığı

Oyun Açıklaması:

Eğlenceli Tavşan Mantığı bir zeka bulmaca oyunudur. 45'den fazla seviyesi ile alışılmadık ve zor bir beyin testine meydan okumaya hazır olun. Oyun kolaydan çok zor aşamalara doğru devam eder. Hafıza ve mantık becerilerinizi kullanın. Tavşan Mantığı oyna ve akıllı tavşanın zorlu bilmecelerden geçmesine ve lezzetli havucu almasına yardım et.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Bilmeceleri çözmek için doğru karolara dokunmanız gerekir, bu tüm dikey ve yatay karoların renklerini değiştirmesini sağlar. Hedefiniz tüm fayansları yeşil yapmak böylece akıllı tavşan geçecek ve güzel havuç onun olacak. En iyi puanı almak için her seviyede hareket sayısını azaltmayı deneyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.06.2020 14:44:11

Benzer Kategoriler:

7thReactor Akıllı Bedava Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Büyüklere Göre Çok Zor EBA Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlenceli Fayans GameMonetize Hafıza Hafıza Geliştirme Hayvan HTML5 Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantık Yürütme Mantıklı Mantıksal Mouse ile Oynanan Oyunlar Tavşan TRT Çocuk Ücretsiz Online Yetişkin Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zeki Zihin Zihin Geliştirme Zihinsel Zor

Orjinal Adı:

Funny Bunny Logic

Eğlenceli Tavşan Mantığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Eğlenceli Tavşan Mantığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu