Bilardo Oyunları
Oyun Sayısı
40
3.984 oynanma
82 5

Oyunun Adı:

8 Top Bilardo Online

Oyun Açıklaması:

Eğlenceli 8 top bilardo maçı ile dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarışın. Popüler 8 top bilardo oyununun bu eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu versiyonunda, bilardo becerilerinizi geliştirin ve tüm dünyadan gerçek bir rakibe meydan okuyun.

8Ball Pool, 1'den 15'e kadar olan 15 topla ve bir de beyaz isteka topuyla oynanır. Oyunun amacı, ilk önce siyah 8 topunu cebe sokmaktır. Eşleştirme işlemine başlamak ve benzer yeteneklere sahip bir rakip bulmak için oyuna tıklamanız yeterlidir. İlk moladan sonra, oyunculardan birinin sade renkli topları 1'den 7'ye kadar cebe sokması gerekir, diğeri ise tüm çizgili topları 9'dan 15'e kadar masadan kaldırmaya çalışır. Oyuncular siyah 8 topunu, diğer tüm topları tamamen cebe sokmadan önce cebe sokamazlar.

Mekaniğin öğrenmesi kolaydır: dikkatlice hedefleyin ve nereye atış yapacağını görmek için kılavuz çizgisini izleyin. Tam bir profesyonel iseniz ve fazladan bir meydan okuma arıyorsanız, isteğe bağlı olarak hattı kapatabilirsiniz. Topunuzun yönünü daha fazla kontrol etmek için döndürme özelliğini kullanın ve son olarak atışınızın gücünü ayarlamak için işareti sürükleyin. Toplarınızı olabildiğince üst üste batırın. Cebinizi kaşıdığınız ya da özlediğiniz anda diğer oyuncunun sırası gelir!

Bir maçı kazanmak, puanınızı arttırır ve size daha iyi rakiplere karşı oynama şansı verir. Bilardo ustası olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Özellikler:
- Çok oyunculu 8 top bilardo oyunu.
- Gerçek rakiplere karşı oyna ve puanını arttırmaya çalış.
- Siyah 8 topunu kural dışı olarak cebe sokamazsınız.

Nasıl Oynanır?

Gücü ayarlamak için dokunun ve sürükleyin, atış için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.07.2019 01:27:25

Benzer Kategoriler:

2019 8 Top 8 Top Bilardo Android Bağımlılık Bağımlılık Yapan Beceri Bedava Bilardo Bilardo Masası Bilardo Salonu Bilardo Topu Bilardo Turnuvası Billiards Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre Çevrimiçi Çılgın Çok Oyunculu Çok Oyunculu 8 Top Bilardo Eğlence Eğlenceli En Güzel En Güzel Bilardo En İyi En İyi Bilardo Famobi Friv Gerçek Gerçekçi Gerçekçi Bilardo HTML5 iqralar Kapalı Mekan Spor Klasik Meb Mobil MSN Multiplayer Online Online Bilardo Pool Popüler Snooker Spor Tablet Telefon Top Tüm Zamanların En İyi Türkçe Y8 Yetenek Yetişkin

Orjinal Adı:

8 Ball Online

8 Top Bilardo Online oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"8 Top Bilardo Online" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu