Bilardo Oyunları
Oyun Sayısı
40
6.615 oynanma
73 23

Oyunun Adı:

8 Top Bilardo Klasik

Oyun Açıklaması:

Bilardo becerilerinizi geliştirin ve bu 8 Top Bilardo spor oyununda bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynayın! Yeteneklerinize uygun bir zorluk seçin ve topları deliklere sokmaya başlayın. Zorluk arttıkça, bir maç kazandığınızda kazandığınız bonus puanları da artar. Istakanı al ve renkli toplara vurmaya başla. Toplam onaltı top vurmak için ipucu kullanın ve masanın yanlarına yerleştirilmiş deliklere düşmelerini sağlayın. Tamamen boya kaplı ve üzerinde beyaz alanlar bulunan 2 farklı tipte top vardır. Dikkatlice hedef alın ve topun dönüşünü ayarlamak için yakınlaştırmayı kullanın. Gücü kontrol etmek ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışmak için bilardo işaretini sürükleyin! Bilardo oyununun bu klasik versiyonunda 8 top bilardo becerinizi geliştirin. Tüm toplarınızı ve ardından siyah 8 topunu toplayan ilk kişi olmaya çalışırken, bilgisayara ya da arkadaşınıza meydan okuyun. Birisi kazanan ilan edilene kadar toplarınızı batırmaya devam edin. Klasik 8 Top Bilardo yeteneğinizi deneyebileceğiniz eğlenceli bir spor oyunudur! Bu oyun fantastik 2 kişilik modunda ya bir AI(yapay zeka) bilgisayar rakibine ya da arkadaşlarından veya ailene karşı oynayabilirsin. Tüm oyun modlarında kontroller kolaydır ve bilardo oynanışı çok gerçekçidir. Göreviniz beyaz renkli bir topa vurarak deliklere tüm renkli topları sokmak. 8 Top Bilardo'da vuruşun yönünü ve gücünü seçmek zorundasın. Bu klasik bilardo oyununu bilgisayara karşı ücretsiz olarak veya bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Standart bilardo kuralları geçerlidir ve topları renk sırasına göre denemelisiniz. Hedef almak için farenizi kullanın ve atış gücünü ayarlamak için farenin sol düğmesine tıklayın ve sürükleyin, hazır olduğunuzda bırakın! Çok eğlenceli ve gerçekçi bir 8 top bilardo oyunu siz oyun severleri bekliyor. Bol eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Hedeflemek için dokunun ve sürükleyin, ardından atış için bırakın.
Hedef almak için farenizi hareket ettirin.
Gücü ayarlamak için sol fare düğmesini geriye sürükleyin, atış için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.04.2019 19:10:20

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Bilardo 2 Oyunculu 2019 8 Top 8 Top Bilardo Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Beceri Bilardo Bilardo Masası Bilardo Salonu Bilardo Topu Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Eğlence Eğlenceli En Güzel En Güzel Bilardo En İyi En İyi Bilardo Famobi GameSnacks Gerçek Gerçekçi Gerçekçi Bilardo HTML5 Istaka iqralar Klasik Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Snooker Spor Tablet Top Tüm Zamanların En İyi Türkçe Yetenek Yetişkin

Orjinal Adı:

8 Ball Billiards Classic

8 Top Bilardo Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"8 Top Bilardo Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu