Bilardo Oyunları
Oyun Sayısı
40
628 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

9 Top Bilardo

Oyun Açıklaması:

Eğer bir bilardo fanatiğiyseniz ve meydan okuma arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! 9 Top, klasik bilardo oyununun hızlı tempolu dinamik bir versiyonudur ve kesinlikle becerilerinizi test edecektir. Ayrıntılı zengin görseller topunuzun yolunu takip eder ve nereye ineceği konusunda size gerçekçi bir his verir. Yapay zekalı bir rakibe karşı oynayın ve bu mutlaka oynanması gereken bilardo oyununda uzmanlığınızı test edin!

Amacınız rakibinizden önce 9 numaralı topu doğru şekilde deliğe sokmak. Zorluk seviyeniz, rakibinizin hamlelerinin ne kadar doğru olduğunu belirleyecektir. İsteka topuyla ilk vurduğunuz top her zaman masadaki en düşük sayı olmalıdır. Rakibinizle dönüşümlü olarak oynarsınız, ancak topu cebe indirirseniz tekrar oyuna girebilirsiniz. Fare tuşuyla nişan alın ve atışınızın gücünü ayarlayın. İsteka topunu belirli noktaları hedef alarak koyabilirsiniz. Faullerden kaçının ve rakibinizi yenmek için topları hassas bir şekilde deliğe sokun.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2024 22:28:37

Benzer Kategoriler:

9 Top 9 Top Bilardo Arkadium Bedava Bilardo Bilgisayara Karşı Billiards Büyükler İçin HTML5 Kapalı Mekan Spor Mouse ile Oynanan Online REKLAMSIZ Spor

Orjinal Adı:

9 Ball Pool

9 Top Bilardo oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"9 Top Bilardo" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu