Tren Oyunları
Oyun Sayısı
123
4.416 oynanma
72 26

Oyunun Adı:

Tren Simülatörü 2019

Oyun Açıklaması:

Tren Simülatörü 2019, bir tren şefinin işini üstlendiğin havalı bir simülasyon oyunudur. Treninizi pistlerde başarılı bir şekilde belirlenmiş son varış noktasına sürmelisiniz. Tren Simülatörü 2019, trenler hakkında bir sürüş oyunudur. Bu müthiş Tren Simülatörü 2019 ile şehrin ortasından büyük bir trene binmenin ne kadar zor olduğunu öğrenin. Dünyanın en popüler ulaşım araçlarından birini farklı seviyelerde kontrol edin ve herhangi bir yolu kaçırmadan yolun sonuna gelin. Hızlanmayı ve freni iyi bir hız elde etmek için ayarlayın, ekstra para kazanmak için kornayı kullanın ve istediğiniz yere gitmeniz gerektiğinde demiryolunu değiştirin. Daha iyi trenler almak için yeterince para kazanın ve bu harika Tren Simülatörü 2019'un tüm aşamalarını geçene kadar durmayın! Tren Simülatörü 2019, bir treni kullanabildiğiniz eşsiz bir simülatör oyunu. Burada, doğru zamanda frene basıp uygulayarak tren yolunda bir tren kullanmanız gerekir. Yolun talep etmesi durumunda demiryolu rayını da değiştirmeniz gerekecektir. Bu oyun konsantrasyonunuzu ve aklınızın varlığını gerektirir. Bu gerçek bir stres yoğunluğu ve oynamak için eğlenceli bir oyun olurdu.

Seviye arttıkça yavaş yavaş ilginç hale gelen bu oyunda oynamak için birden fazla seviye vardır. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Bir eylem için Sol Fare Tuşuna basın.

- Ekranda görüntülenen hızlanma çubuğunu sürükleyerek “ivmeyi” kontrol edin.
- Fren çubuğunu maksimuma sürükleyerek “freni” uygulayın ve hızlanma uygulanırken çubuğu minimum seviyeye sürükleyin.
- Ray yönünü değiştirmek için “ray değiştir” simgesine tıklayın.
- Gerektiği yerde kornayı çalın ve puan kazanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.06.2019 10:57:53

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3d Simülasyon 3d Sürüş 3D Tren Araç Coolmathgameskids HTML5 Makinist SilverGames Simulasyon Simülasyon Simülatör Sürüş Tren Tren Kullanma Tren Simulator Tren Simülasyon Tren Simülasyonu Tren Simülatörü Tren Sürme Tren Sürme Similatörü Tren Sürüş Simülasyonu Unity WebGL

Orjinal Adı:

Train Simulator 2019

Tren Simülatörü 2019 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tren Simülatörü 2019" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu