Tren Oyunları
Oyun Sayısı
123
3.645 oynanma
88 4

Oyunun Adı:

Tren Simülatörü 3D

Oyun Açıklaması:

Tren Simülatörü 3D, denemeniz ve başarılı bir tren operatörü olmanız gereken harika bir simülatör oyunudur. Gaz ve frenleri dengeleyerek bir dizi farklı trenleri başarıyla sürmelisiniz. Kulağa kolay gelebilir, ancak kontroller zor ve doğru hızı bulmak için çok çalışmalısınız. 2019 yılında tren operatörü olarak çalışmak göründüğü kadar kolay değil. Bu inanılmaz ve ücretsiz 3D tren sürüş simülatörü ile kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Tren Simülatörü'nde herhangi bir kazaya neden olmadan trenin bir istasyondan diğerine ne zaman gideceğini, ne zaman frenleneceğini ve ne zaman kullanılacağını öğrenirsiniz. Yeni trenler almak için para kazanın, ancak dikkatli olun, örneğin korna çalmadan bir caddeden geçerken de bir miktar para ödemeniz gerekebilir. Bu yüzden işaretlere dikkat etmeli ve gerçek bir profesyonel gibi devam etmelisiniz. Tren Simülatörü'nün tadını çıkarın! Treninizi bu Tren Simülatörü 3D oyunda güzel bir manzaraya sürün. Treni hareket ettirmeye başlamak ve her seviyedeki hedef istasyona ulaşmak için fren ve gaz pedalını sürükleyin. Ancak, Çıkış noktanıza güvenle ulaşmak için diğer trenleri ve sinyalleri aramanız gerekir. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Trenin hareketini kontrol etmek için Hızlandırıcı ve Freni sürükleyin. Kamera simgesini tıklatarak kamera açısını değiştirin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.06.2019 22:49:11

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3d Simülasyon 3d Sürüş 3D Tren Araç Coolmathgameskids GameDistribution HTML5 Makinist SilverGames Simulasyon Simülasyon Simülatör Sürüş Tren Tren Kullanma Tren Simulator Tren Simülasyon Tren Simülasyonu Tren Simülatörü Tren Sürme Tren Sürme Similatörü Tren Sürüş Simülasyonu Unity WebGL

Orjinal Adı:

Train Simulator 3D

Tren Simülatörü 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tren Simülatörü 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu