Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
1.634 oynanma
94 2

Oyunun Adı:

Rodeo

Oyun Açıklaması:

Rodeo oynaması son derece eğlenceli bir voksel temalı oyundur. Yakaladığınız hayvanları götürüp kendi hayvanat bahçenizi kurun. Kovboy olmanın keyfini çıkarın ve atınıza atlayın ve maceranıza başlamak için bir boğa yakalamaya çalışın. Bir hayvan arkadaş edindikten sonra, onu hayvanat bahçenize götürebilir ve yeni eğlenceler başlatmak için kullanabilirsiniz. Yükseltin ve hayvanları hayvanat bahçeniz için özel bir cazibe merkezi haline getirin.

Rodeo (Rodeo Stampede), arkadaş edinmek için farklı türde hayvanlara binebileceğiniz, blok grafiklere sahip harika bir beceri oyunudur. Bu oyunu çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bir ata atlayarak başlayın ve maceranıza başlamak için hızlıca bir boğa yakalamaya çalışın. Bir hayvan arkadaş edindikten sonra onu hayvanat bahçenize götürebilir ve yeni gezintilere başlamak için kullanabilirsiniz.

Savanda bir zebraya, bufaloya ve hatta bir file binin ve hayvandan hayvana ne kadar zıplayabileceğinizi öğrenin. Üzerinde çok uzun süre oturursanız üzülmeye başladıklarını göreceksiniz, bu yüzden deli gibi zıplamaya başladıklarında binmek daha da zorlaşıyor. Filler çok hızlı ve güçlüdür, ancak üzerlerine binmek de tehlikelidir. Rodeo Stampede oynarken iyi eğlenceler!

Çabuk eyer atın, dizginleri tutun ve Rodeo Stampede'de Afrika savanasının en vahşi hayvanlarına binmenin tadını çıkarın! İyi bir binici misin? Bir fiyonk ve hoş bir kovboy şapkası ile tehlikeli bir izdihamdan geçerken bufalo, zebra, aslan, kaplan ve hatta ayı ve filleri yakalamak için ipinizi ne kadar uzağa atabileceğinizi göstermeniz gerekecek.

At sürerken sımsıkı tutunun ve yolunuza çıkan engellere çarpmaktan kaçının, avınızın sizi havaya atıp dengenizi kaybetmesine izin vermeyin! İzdiham bittiğinde ve ihtiyacınız olan tüm hayvanları yakaladığınızda, hayvanat bahçenizi en egzotik ve eşsiz hayvanlarla doldurmaya başlayabilirsiniz. Sabırlı davranarak tüm canavarları evcilleştirmeyi başarabilecek misin? Müşterilerinizin sayısız ziyaretinden ödüller almak için hayvanat bahçenizi düzgün bir şekilde yönetin!

Nasıl Oynanır?

Oynamak için Fare veya Dokunma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.11.2022 23:41:16

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Hayvan 3D Macera Adrenalin Aksiyon Android Arena At Beceri Bedava Benzersiz Binici Binicilik Binme Boğa Cool Çılgın Dokunma Dokunmatik Ekran Eğlenceli En Güzel En İyi Engellenmemiş Fare Becerisi Fırlatma GameSnacks Geliştirmeli Gerçek Gerçekçi Google Google Play Harika Hayvan Hayvanat Bahçesi HTML5 İp İş İşletme Komik Kovboy Macera Mouse ile Oynanan Online Orijinal Refleks REKLAMSIZ Rodeo Spor Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Vahşi Vahşi Batı Vahşi Hayvan Voksel Voxel Western Yakalama Yandex Yasaksız Yetenek Yönetim Yönetme Yükseltmeli Zamanlama Zıplama

Orjinal Adı:

Rodeo Stampede

Rodeo oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Rodeo" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar